Tavo LRT

2017.02.01 12:06

Įtakingiausiu žurnalistu išrinktas E. Jakilaitis įvertinimo nesureikšmina

LRT.lt2017.02.01 12:06

Projektas „Lietuvos įtakingiausieji 2015“ paskelbė įtakingiausių žiniasklaidos atstovų sąrašą. Pirmoje vietoje esantis LRT TELEVIZIJOS laidos „Dėmesio centre“ vedėjas ir televizijos laidų prodiuseris Edmundas Jakilaitis teigia DELFI.lt rengiamo projekto įvertinimo nesureikšminantis.

„Man atrodo, tai pirmiausia susiję su matomumu, o ne su įtaka. Mano vedama laida – viena populiariausių LRT, rodoma keturias dienas iš eilės – tuo aiškinčiau visuomenės balsavimą. O kalbant apie elito balsavimą – manau, didelių žiniasklaidos priemonių savininkai ar vadovai daro įtaką visam tų žiniasklaidos priemonių turiniui, o aš galiu kalbėti tik apie savo prodiusuojamas ar vedamas laidas“, – portalui DELFI.lt sakė E. Jakilaitis.

Įtakingiausiu išrinktas žurnalistas šį faktą vertina skeptiškai.„Prieš kelerius metus, kai panašioje „Veido“ apklausoje apie įtakingiausius visuomenės ir žiniasklaidos veikėjus nusileidau tik kardinolui, buvo bent juokinga. O ką gi atskleidžia ši apklausa? Mano galva, šie rezultatai rodo gana žemą elito informuotumo lygį apie situaciją žiniasklaidoje“, – sako E. Jakilaitis.

Jo manymu, panašiose apklausose jis negalėtų aplenkti LRT generalinio direktoriaus Audriaus Siaurusevičiaus, „Lietuvos ryto“ grupės vadovo ir bendrasavininkio Gedvydo Vainausko ar „MG Baltic Investment“ vadovo Raimundo Kurlianskio.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt