Tavo LRT

2020.05.07 17:13

LRT.lt – skaitomiausių lietuviškų interneto svetainių trejetuke

LRT.lt 2020.05.07 17:13

Internetinių rinkos tyrimų bendrovės „Gemius Baltic“ duomenimis, balandžio mėnesį LRT.lt apsilankė 1,19 mln. realių vartotojų ir LRT.lt įsitvirtino trečioje populiariausių Lietuvos interneto svetainių sąrašo vietoje. Pernai tuo pačiu metu LRT.lt portalas užėmė šeštąją poziciją, o realių vartotojų buvo beveik perpus mažiau – 670 tūkstančiai.

„LRT.lt naujienų portalo vartotojų skaičius nuosekliai augo visus pastaruosius metus ir šių metų pradžioje perkopė 1 mln., o kovo mėnesį jau fiksavome visų laikų LRT rekordą – portale apsilankė daugiau nei 1,26 mln. realių vartotojų, tačiau tuomet dar buvome ketvirtoje vietoje. Ir nors balandžio mėnesį vartotojų skaičius kiek mažėjo, LRT.lt tapo trečiu pagal skaitomumą naujienų portalu Lietuvoje. Šie duomenys rodo, kad LRT.lt turi lojalią auditoriją, kuri ieškodama kokybiškos ir operatyvios informacijos, renkasi visuomeninį transliuotoją LRT, kuriantį įdomų, aktualų ir patikimą turinį“, – sako LRT Interneto departamento vadovas Ričardas Baltaduonis.

LRT.lt portalas buvo iš esmės atnaujintas prieš daugiau negu metus. Jo turinys yra pasiekiamas ir per mobiliąją programėlę. Joje galima skaityti tekstus, stebėti tiesiogines vaizdo transliacijas, klausyti LRT radijo programas, peržiūrėti mediatekos įrašus.

LRT.lt portalo komanda naujienas rengia ir anglų bei rusų kalbomis, o šių metų kovą startavo nauja pasaulio lietuviams skirta LRT LITUANICA informacinė platforma. Joje skelbiama pasaulio lietuvių bendruomenių informacija, pasakojimai apie užsienyje gyvenančius lietuvius, taip pat galima stebėti pasaulio lietuviams skirtos televizijos programos transliaciją.