Tavo LRT

2020.05.05 09:37

„Nepažintas meras“ grįžta į jau aplankytus miestus: ar išspręstos gyventojus kamavusios problemos?

LRT.lt2020.05.05 09:37

Šį trečiadienį LRT TELEVIZIJOS eteryje – ypatinga „Nepažintas meras“ laida. Šį kartą filmavimo komanda grįš į jau aplankytus miestus, kad išsiaiškintų, ar prieš kameras duoti pažadai išpildyti, o gyventojų iškeltos problemos – išspręstos.

LRT žurnalistas Edvardas Kubilius grįš į Tauragę – Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas buvo pirmasis, priėmęs iššūkį neatpažįstamai perrengtas mėginti spręsti problemas. Tąsyk meras net ryžosi sėsti į neįgaliojo vežimėlį ir pats įsitikinti, kaip šalitgatvyje paliktas kelmas trukdo pėsčiųjų eismui.

Ignalinos rajono merui Justui Rasikui teko spręsti netvarkingos autobusų stoties ir prastai paženklintos pėsčiųjų perėjos Turistų ir Laisvės gatvių sankryžoje bėdas.

Gargždų gyventojai Klaipėdos rajono merui Broniui Markauskui išsakė pavojingo bortelio prie turgaus ir pavojingos perėjos problemas.

Neringos merui Dariui Jasaičiui buvo kalbama apie nuo daug vienoje vietoje sustatytų konteinerių sklindančią smarvę bei išsakyta įdomi funikulieriaus į Parnidžio kopą idėja.

„Nepažintas meras“ laida, kurioje bus pasakojama, kaip sekėsi merams spręsti jiems išsakytas problemas ir kaip į laidą reagavo merų aplinka bei artimieji, šį trečiadienį 21.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

Realybės dokumentikos laida „Nepažintas meras“ leido žiūrovams artimiau susipažinti su šalies savivaldybių vadovais, o jiems – pažvelgti į savo miestą ar rajoną paprasto gyventojo akimis. Projekte pasiryžę dalyvauti merai, perrengti ir neatpažįstamai nugrimuoti, gerą pusdienį praleido kaip paprasti savivaldybės gyventojai spręsdami įvairias kasdienes problemas ir aiškindamiesi, ar tikrai jiems pavaldžių institucijų durys atviros visiems.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt