Tavo LRT

2015.10.22 10:05

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – „Labas rytas, Lietuva“ ir „Mažasis princas“

LRT.lt 2015.10.22 10:05

Pateikiame LRT Mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT Mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Daugiausiai LRT mediatekos lankytojų dėmesio sulaukė laida „Labas rytas, Lietuva“. Čia lankėsi DELFI.lt žurnalistas Artūras Morozovas ir Mindaugas Bajarūnas, kurie stebėjo pabėgėlių gyvenimą iš arti ir pasakojo, kaip pakito jų požiūris į situaciją Europoje. Studijos viešnia – Jurga Šeduikytė – pasakojo apie albumo pristatymo koncertus. Eksperto skiltyje – teisininko komentaras aktualiais darbo teisės klausimais, nepamiršta ir ryto mankšta. Laidos žurnalistai susitiko su smuikininku, kuris kuria melodijas vien iš žvilgsnio į žmogų. 

Daug perklausų sulaukė ir radijo vaidinimas „Mažasis princas“ pagal Antuano de Sent-Egziuperi knygą. Spektaklio režisierė – Daiva Adomonytė.

Didelio mediatekos lankytojų susidomėjimo sulaukė ir laida „Keliai. Mašinos. Žmonės“. Pirmoji tema – prastai sureguliuoti automobilio žibintai – tarsi netikę akiniai: blogina matomumą pačiam vairuotojui ir akina kitus. Ekspertas pataria, kaip pačiam susireguliuoti šviesas, matyti daugiau ir važiuoti saugiau. 

Antrasis siužetas – apie Biržuose vykusį senovinių automobilių ralį. Renginyje gausu klasikinių automobilių. Dalyviai ne tik atvažiuoja senoviniais automobiliais, bet ir būna apsirengę automobilio gamybos laikus primenančiais rūbais. 

Aktyviai žiūrėta ir laida  „Laba diena, Lietuva“, kuri šį kartą skirta socialiniams tinklams ir politikai. Aptarta Anglijos ir Lietuvos futbolo rinktinių akistata bei kaip Vilnius ruošiasi sutikti sirgalius. Teisininkas pataria, ką daryti pavedėjus skolą. 

Populiarumo neprarandančios laidos „Emigrantai“ kūrėjai sutiko tautiečių šeimų, dėl Sant Kugato ramybės ir nepaprasto gamtos grožio palikusių gyvenimą Vilniuje, Kaune, Londone ir kituose Anglijos miestuose, taip pat atvykusių iš įvairių Ispanijos regionų. Visi jie tvirtino pamilę šį miestą iš pirmo žvilgsnio. „Šis miestas skirtas šeimai, yra daug užsiėmimų, veiklų, visi važinėja su vaikiškais vežimėliais“, – pasakoja Giedrė ir priduria, kad šiuo metu miestelyje gyvena penkios lietuvių šeimos, tačiau skaičius sparčiai auga, mat neseniai susipažino su vos prieš savaitę čia atsikėlusiais gyventi lietuviais.

1.       „Labas rytas, Lietuva“

2.       „Mažasis princas“

3.       „Keliai, mašinos, žmonės“

4.       „Laba diena, Lietuva“

5.       „Emigrantai“