Tavo LRT

2015.10.20 18:34

Visi LRT kanalai bus transliuojami visą parą

LRT.lt2015.10.20 18:34

Visi nacionalinio transliuotojo kanalai bus matomi ir girdimi 24 valandas per parą. Antradienį vykusiame LRT tarybos posėdyje pritarta, kad nuo lapkričio 2-osios visą parą transliuotų ir radijo programa LRT KLASIKA, kurią iki šiol buvo galima girdėti 18 valandų.

Naktį per LRT KLASIKĄ bus kartojami koncertai, autorinės laidos. Nuo spalio visą parą transliuoja ir televizijos kanalas LRT KULTŪRA. 24/7 režimu transliuoja televizijos kanalai LRT TELEVIZIJA, LRT LITUANICA, LRT HD, radijo stotys LRT RADIJAS, LRT OPUS, veikia portalas LRT.lt.

LRT tarybos posėdyje taip pat diskutuota, kaip į nacionalinio transliuotojo kanalus pritraukti vaikų ir jaunimo auditoriją. Konstatuota, kad bene sėkmingiausias šiuo aspektu projektas yra radijo stotis LRT OPUS. Didžiausią jos klausytojų dalį, kaip rodo auditorijos tyrimai, akivaizdžiai sudaro jauna (nuo 15 iki 29 m.) auditorija.  Vaikų pamėgtos laidos „Gustavo enciklopedija“, „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ yra žiūrimi ne tik jų, bet sudomina ir platesnę auditoriją. Daug vaikų ir jaunimo renkasi visai šeimai skirtą intelektinę viktoriną „Auksinis protas“. 

Vaikams patinka mobiliosios programėlės – „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“, „Auksinis protas“, „LRT pasakos“. LRT administracijos manymu, ateityje būtų tikslinga portale LRT.lt sukurti vaikams ir jaunimui skirtą svetainę, kurioje būtų ne tik mobiliosios aplikacijos, bet ir virtualūs žaidimai, specialios užduotys ir filmai.

Kitas LRT tarybos posėdis vyks lapkričio 17 dieną.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt