Tavo LRT

2015.10.20 09:52

Klausiate – atsakome. Ar yra kelio ženklų, kuriuose nurodomas LRT RADIJO dažnis?

LRT RADIJO laida „Ryto garsai“, LRT.lt2015.10.20 09:52

LRT RADIJAS apie esamus ir besikeičiančius radijo dažnius savo klausytojus informuoja keliais būdais, tarp jų – ir kelio ženklais. Taip teigia LRT RADIJO laidų vedėja Giedrė Trapikaitė. 

LRT RADIJO klausytoja Judita iš Kauno teiraujasi, kur galima rasti informaciją apie LRT RADIJO dažnius. „Kai kurios radijo stotys Lietuvos keliuose nurodo savo dažnius. Būtų gerai, kad, kai keičiasi LRT RADIJO dažnis, jis taip pat būtų nurodomas bent pagrindiniuose keliuose“, – sako kaunietė.

„Kelio ženklus, kuriuose nurodomas LRT RADIJO dažnis, galima pamatyti šalies keliuose. Tokių ženklų yra įvažiavimuose į didžiuosius Lietuvos miestus, taip pat ir magistraliniuose keliuose“, – pasakoja G. Trapikaitė.

Anot LRT RADIJO laidų vedėjos, tiems, kurie LRT RADIJO klausosi per naujus automobilių radijo imtuvus, rūpintis pasikeitusiais dažniais nereikia – pasirinkus radijo stotį jos dažnį imtuvas gaudo automatiškai.

Informaciją apie LRT RADIJO dažnius skirtingose šalies vietose galima rasti LRT.lt portale, paspaudus ant radijo laukelio. Apie pasikeitusius dažnius klausytojai informuojami ir per patį LRT RADIJĄ.