Tavo LRT

2020.04.27 16:22

Specialiai LRT žiūrovams: LRT kino gidas

LRT.lt 2020.04.27 16:22

Artėjant šventiniam savaitgaliui kviečiame žiūrovus prie televizijos ekranų, kur rodysime geriausiai įvertintas ir žiūrovų simpatijas pelniusias kino juostas. Šią savaitę savo filmus atras ir romantikai, ir muzikinių juostų, ir įtemptų veiksmo trilerių gerbėjai.

Ketvirtadienis, balandžio 30 d.

Šią savaitę „Elito kino“ rubrikoje – suomių romantinė drama „2 naktys iki ryto“. Filmas pasakoja apie dviejų nepažįstamųjų vienos nakties nuotykį, kuris pakrypo netikėta linkme. Tarp prancūzų architektės ir suomių didžėjaus įsiplieskia aistra, o ryte pasibaigti turėjusi pažintis prasitęsia: dėl išsiveržusio ugnikalnio atidedami visi skrydžiai ir pora užstringa Vilniuje.

Šioje kino juostoje epizodinius vaidmenis atlieka ir mums gerai žinomi lietuvių aktoriai: Larisa Kalpokaitė, Sakalas Uždavinys, Jonas Braškys, Aistė Paškevičiūtė, Andrius Žiurauskas ir kiti, o pagrindine veiksmo filmo vieta tapęs Vilnius vaizduojamas kaip romantiškas, vienišas sielas priglaudžiantis miestas.

Anjalankoskio, Monrealio ir Valjadolido kino festivaliuose apdovanotą režisieriaus Mikko Kuparinen romantinę kino juostą žiūrėkite jau ketvirtadienį, 21.30 val. per LRT PLIUS.

Penktadienis, gegužės 1d.

Penktadienio naktį LRT TELEVIZIJA savo žiūrovams yra paruošusi prie televizijos ekranų prikaustantį JAV veiksmo trilerį, pelniusį net 88 kino apdovanojimus ir 171 nominaciją.

2012m. pasirodęs Kathryn Bigelow režisuotas filmas „Taikinys Nr.1“ pasakoja istoriją apie karinę operaciją, kurios tikslas – rasti ir nužudyti didžiausią Jungtinių Valstijų priešą Osamą bin Ladeną. Rodomi įvykiai nuo 2001 metų rugsėjo 11-osios tragedijos iki pat bin Ladeno žūties 2011 metų gegužės 6 dieną. Filme atkuriama pavojingiausio planetos teroristo paieškų ir sunaikinimo operacijos kronika: įtemptas CŽV agentų darbas, vykdomi JAV reidai ir slaptos operacijos.

Įtraukiantį ir tikrais faktais paremtą trilerį stebėkite penktadienį, 00.25 val.

Šeštadienis, gegužės 2d.

Šeštadienį LRT TELEVIZIJA rodys abejingų nepaliksiančią dramą „Moters kvapas“. Pagrindinį vaidmenį filme atlieka daugybę apdovanojimų pelnęs garsus aktorius Alas Pacino.

Atsargos pulkininkas Frenkas Sleidas per šventes nusprendė palepinti save paskutiniu ekscentrišku nuotykiu – kelione į Niujorką. Bėda ta, kad jis yra aklas, tad artimieji jį prižiūrėti patiki jaunam studentui. Nors iš pradžių Frenkas piktinasi savo palyda, vėliau ši dviejų skirtingų žmonių kelionė tampa gražios draugystės istorija.

1992m. pasirodžiusi Martino Bresto režisuota kino juosta, pelniusi 6 kino apdovanojimus ir 12 nominacijų, bus rodoma šeštadienį, 21.50 val.

Sekmadienis, gegužės 3d.

Sekmadienio vakarą sutikite drauge su LRT TELEVIZIJA ir linksma muzikinė komedija „Mamma Mia!“. Šis grupės ABBA dainų įkvėptas miuziklas tapo kino filmu bei pelnė 15 apdovanojimų ir 24 nominacijas.

Filmo veikėja Sofi, Donos duktė, nerimauja: artėja jos vestuvių diena, o ji nežino, kas yra jos tėvas. Juo gali būti bet kuris buvęs jos motinos gerbėjas: Semas, Bilas arba Haris. Tam, kad tai išsiaiškintų, Sofi į pokylį pakviečia visus tris. Ar toks planas tinkamas ir kaip jis susiklostys, sužinosite sekmadienį, 22.30 val., įsijungę LRT TELEVIZIJĄ.

Sekmadienis, gegužės 3d.

Savaitę kviečiame baigti kriminaline drama „Laukinė širdis“, kurioje gausu ne tik romantiškų, bet ir įtampą keliančių epizodų.

Seiloras – romantikas, ką tik iš kalėjimo išėjęs nusikaltėlis, nepaisydamas savo įsipareigojimų policijai leidžiasi į kelionę po Kaliforniją su dvidešimtmete mylimąja Lula. Merginos motina negali susitaikyti su dukters pasirinkimu ir jų ieškoti pasiunčia samdomą žudiką, kuris nerūpestingą pakvaišusių meilužių kelionę paverčia bėgimu nuo mirties... Kokios pasekmės lydės tokį motinos elgesį, stebėkite sekmadienio naktį, 00.15 val., per LRT TELEVIZIJĄ.