Naujienų srautas

Tavo LRT2020.04.27 10:16

Praėjusios savaitės žiūrimiausia laida – „(Ne)emigrantai“: iššūkiais svetur pasidalijo Editos Mildažytės sūnus Mykolas

LRT.lt 2020.04.27 10:16

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę žiūrovus labiausiai sudomino laida „(Ne)emigrantai“. Televizijos laidų vedėjos Editos Mildažytės sūnus Mykolas Vyšniauskas šiuo metu gyvena Nyderlanduose, kur mokosi ir dirba. Mykolas, su broliu įkūręs restoraną, gilinasi į maisto technologijos mokslus. Tiesa, studento gyvenimas Nyderlanduose – ne rožėmis klotas: būta naktų, kurias teko praleisti ant suoliuko, ilgai užtruko būsto paieškos, o kaimelyje, kuriame Mykolas įsikūręs, darbą rasti ne taip jau lengva.

Pozityvumo pliūpsnis: miegojęs ant suoliuko ir ilgai neradęs darbo, Editos Mildažytės sūnus Mykolas – pats laimingiausias

Daug peržiūrų sulaukė ir laidoje „Stilius“ rodytas pokalbis su atlikėja Jurga Šeduikyte. Moteris praėjusių metų pabaigoje išsiskyrė su dainininku Vidu Bareikiu, su kuriuo vedybiniai saitai jungė 10 metų. J. Šeduikytė sako: „Skyrybas galėčiau prilyginti kūno dalies amputacijai – tai labai skausmingas ir keičiantis procesas.“ Atlikėja neskuba pradėti naujų santykių, nes pirmiausia nori suvokti, kas ji yra.

Skirtingu nei Vidas Bareikis keliu pasukusi Jurga Šeduikytė skyrybas prilygina amputavimui: tai skausminga ir keičianti patirtis

Į praėjusios savaitės žiūrimiausių LRT mediatekos įrašų TOP 5 pateko ir balandžio 18 d. „Panorama“. Lietuvoje – rekordinis koronaviruso atvejų šuolis. 30 užsikrėtusiųjų koronavirusu yra privačių globos namų „Klaipėdos hospisas“ pacientai. Ispanija tapo trečiąja šalimi pasaulyje, kurioje koronavirusas pasiglemžė daugiau nei 20 tūkstančių gyvybių. Jungtinėse Valstijose sveikatos krizė virsta politiniu įrankiu. Pasaulyje naudojamą metodą, kai sunkiai koronavirusu sergantys pacientai gydomi persirgusiųjų kraujų, kuriame yra virusą naikinančių antikūnų, rengiasi taikyti ir Lietuvos medikai. Dėl galimo smurto policija vyko į politiko, per apkaltą iš prezidento posto nušalinto Rolando Pakso namus ir kt.

Panorama. Lietuvoje – rekordinis 130 patvirtintų koronaviruso atvejų šuolis: daugiausiai jų nustatyta Nemenčinėje ir „Klaipėdos hospise“

Žiūrovams taip pat buvo įdomus pokalbis apie kovą už gyvybę priešakinėse linijose laidoje „Labas rytas, Lietuva“. Anot laidos pašnekovo, gydytojo reanimatologo Gintauto Kėkšto, nuo pat pirmų dienų COVID-19 buvo didelis iššūkis kolektyvui, tačiau šiandien tai tapo darbo rutina. G. Kėkštas džiaugiasi gydytojų susitelkimu – jų kolektyve neatsirado nė vieno žmogaus, kuris būtų atsisakęs dirbti su COVID-19 ligoniais, tačiau vis dėlto, kaip jis pats sako, labiausiai jį šiurpina žmonės, kurie nieko nebijo.

Priešakinėse linijose dirbantis reanimatologas: labiausiai mane šiurpina žmonės, kurie nieko nebijo

Dar viena daug kartų žiūrėta laida – „Klauskite daktaro“, kurioje rodyta Dovilės sėkmės istorija atsikratant papildomų kilogramų. Ji dar prieš pusmetį svėrė net 100-ą, dėl ko nebuvo laiminga, o sveikatos sutrikimai buvo tapę kasdieniais palydovais: stiprūs migrenos priepuoliai ištikdavo bent 2–3 kartus per mėnesį. Dabar Dovilė – sveika ir savo išvaizda patenkinta moteris. Kaip tokių pokyčių pavyko pasiekti vos per pusmetį? Laidoje dalyvavo ir Dovilei svorį numesti padėjusi docentė, biomedicinos mokslų daktarė, mitybos specialistė Sandrija Čapkauskienė.

Dovilės laimės istorija: per pusmetį numetė 20 kilogramų ir taip atsikratė ilgai kamavusios migrenos
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą