Tavo LRT

2015.10.15 12:31

I. Krupavičius padeda atsiskleisti būsimiems eterio veidams

LRT.lt2015.10.15 12:31

Kaip tampama laidų vedėju? Kokių savybių reikia, norint išlaikyti žiūrovų ir klausytojų dėmesį? Tai paaiškės ketvirtadienį startuojančioje laidoje „Aš – laidų vedėjas“.

Baigiantis metams, iš 15 charizmatiškų laidos dalyvių bus karūnuota ta vienintelė ar vienintelis, turintis didžiausias galimybes tapti eterio veidu.

Laidos premjera – jau ketvirtadienį, 22.30 val., per LRT KULTŪRĄ. Laidą vesti patikėta patyrusiam eterio vilkui – jau beveik dešimtmetį LRT žiūrovams puikiai pažįstamam Ignui Krupavičiui.

Dalyvius pirmajam eteriui rengia žinomi skirtingų sričių profesionalai: aktorius Andrius Žebrauskas, psichoterapeutas Gintaras Chomentauskas ir stilistė Agnė Gylytė.

Pretendentų pasirodymus prisistatant ir atliekant specialias užduotis vertins ne mažiau žinomi televizijos ekspertai: režisieriai Vytenis Pauliukaitis, Asta Einikytė, laidų vedėjai Algimanta Žukauskienė, Palmira Galkontaitė, Modestas Naudžius, Rokas Žilinskas ir kiti.

„Labai taikliai yra pasakęs laidos akademijos mokytojas Arūnas Žebrauskas. Vedėjo neturi būti per daug, neturi būti ir per mažai. Vedėjas turi išlaikyti pusiausvyrą tarp šių dalykų. Ir jis turi „paimti“ žiūrovą nuo pirmos sekundės“, – paklaustas, koks turi būti laidos vedėjas, sako I. Krupavičius. – Nuo savęs turiu pasakyti, kad jis turi mokėti įsiklausyti, klausytis pašnekovo. Leisti jam atsiskleisti ir neužgožti.

Iš to, ką matė per pirmųjų laidų įrašus, Ignas jau dabar išskirtų bent kelis dalyvius: „Kadangi tai žmonės, neturintys jokios televizinės, žurnalistinės patirties, faktas, kad kelios pasirengimui skirtos dienos yra per trumpas laikas išmokti visų subtilybių. Bet gerai padirbėjus, turėtų gimti bent kelios TV žvaigždės.“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt