Tavo LRT

2020.04.23 10:18

Padėkos koncertas „Išvien“ – šį šeštadienį per LRT

LRT.lt 2020.04.23 10:18

Balandžio 25 d. 21 val. LRT TELEVIZIJOS tiesioginiame eteryje vyks padėkos koncertas „Išvien“. Padėkokime šių dienų didvyriams – tiems, kurie kovoja su COVID-19 priekinėse eilėse ir gelbsti gyvybes, tiems, kurie savo kasdieniu darbu leidžia mums saugiai likti namuose, tiems, kurie padeda kitiems.

Renginio transliacija karantino sąlygomis vyks iš LRT TV studijos – dalis muzikos atlikėjų pasirodymų bus nufilmuota iš anksto, vyks tiesioginiai pasijungimai. Taip pat bus rodomi specialūs siužetai – juose savo darbo kasdienybę fiksuos tie, kurie pasiaukojamai dirba karantino metu.

Į žiūrovus kreipsis Prezidentas Gitanas Nausėda, Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis, Santaros klinikų gydytojų profesinės sąjungos pirmininkas Valdas Pečeliūnas, kunigas Ričardas Doveika, visuomeninių iniciatyvų atstovai, savanoriai. Transliacijos metu teletiltu taip pat bus kalbama su medikais, mokslininkais ir jaunaisiais išradėjais, menininkais, kt.

Gražiausias savo dainas dovanos Andrius Mamontovas, „8 kambarys“, Merūnas, Jurijus Veklenko, Saulius Urbonavičius-Samas, Aleksandras Ivanauskas-Fara, Alanas Chošnau ir Leonas Somovas, Deivis ir Renata Norvilai, Katažina Zvonkuvienė, Ovidijus Vyšniauskas, Bjelle, Ieva Narkutė, Irūna Puzaraitė ir Marius Jampolskis, Violeta ir Vilius Tarasovai, Katažina Zvonkuvienė, Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos vyrų choras „Kariūnas“.

Padėkos koncertą „Išvien“ ves Eglė Daugėlaitė ir Dominykas Kubilius.

Karantino metu LRT taip pat sugrąžino simbolinę iniciatyvą „Keliu vėliavą“ – šalies gyventojai kviečiami savo namų languose, balkonuose ar kiemuose išsikelti Lietuvos vėliavą ir taip pat parodyti mūsų vienybę ir išreikšti palaikymą tiems, kurie kovoja su koronavirusu priešakinėse linijose. Gyventojai kviečiami išsikelti valstybinę trispalvę arba istorinę su Vyčiu vėliavą, neturintieji vėliavos – ją nusipiešti ar sudėlioti iš namuose turimų medžiagų.

Padėkos koncertas „Išvien“ – balandžio 25 d., šeštadienį, 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ ir LRT.lt portale. Koncerto trukmė – 2 valandos.