Tavo LRT

2015.10.14 12:21

„LRT OPUS Ore“ studijoje – „Ir Visa Tai Kas Yra Gražu Yra Gražu” gyvai

LRT.lt 2015.10.14 12:21

Spalio 16 d. „LRT OPUS Ore“ projektas kviečia į antrąjį šio sezono koncertą. Šį kartą studijoje svečiuojasi muzikos ir grožio pranašais prisistatanti grupė „Ir Visa Tai Kas Yra Gražu Yra Gražu“.  

Dar 1987-aisiais susibūręs kolektyvas šiandien jau yra vadinamas lietuviškos muzikos legenda. Grupę apibūdinti, pasak jau ir brandaus amžiaus sulaukusių jų gerbėjų, puikiai tiktų ir daugybė kitų žodžių:  ekstravagantiški, energingi, avangardiški...

Nors grupės sudėtis per ilgus gyvavimo metus nuolat kito (kartais scenoje pasirodydavo net keliolika muzikantų), tokie nariai kaip Šlipas, Makys ir Gedas buvo ir liko pagrindinė varomoji jėga.  

Šiandien „Ir Visa Tai Kas Yra Gražu Yra Gražu“ – aštuonių žmonių kolektyvas, klausytojams dovanojantis, anot pačių muzikantų, muzikinę improvizacinę beprotybę bei per kraštus besiveržiančią energiją.

LRT Opus Ore studijoje grupė pristatys naujas dainas iš šiuo metu įrašomo albumo. Koncerto rengėjai žada, kad LRT OPUS radijo klausytojams ar atvykusiems į koncertą studijoje nuobodu nebus – scenoje gerai apgalvotas mizanscenas išpildys daugybė netikėčiausių instrumentų.

Koncertas bus filmuojamas ir tiesiogiai transliuojamas LRT OPUS, vėliau perkeliamas į televiziją ir internetą.

Plačiau apie grupę „Ir Visa Tai Kas Yra Gražu Yra Gražu“ rasite čia. Koncerto pradžia  –  18.00 val.

Tiesioginę transliaciją iš LRT Opus studijos klausykite čia.

Norinčius gyvai stebėti grupės pasirodymą, prašome registruoti adresu opus@lrt.lt , nurodyti savo vardą ir pavardę. Atvykti į koncertą LRT studijoje prašome 17:30 val.

Visus „LRT OPUS Ore“ serijos koncertus galite pamatyti čia

Radijo stoties LRT OPUS dažniai:
Vilnius 98,3 MHz
Kaunas 98,0 MHz
Klaipėda 91,9 MHz
Panevėžys 93,7 MHz
Šiauliai 90,5 MHz
Tauragė 104,2 MHz
Raseiniai 87,7 MHz
Anykščiai 106,5 Mhz
Rokiškis 92,6 MHz