Tavo LRT

2020.04.21 09:27

„Nepažintas meras“: kaip Joniškio rajono merui Vitalijui Gailiui, buvusiam kriminalistui, seksis likti neatpažintam?

LRT.lt2020.04.21 09:27

Šį trečiadienį LRT TELEVIZIJOS laidos „Nepažintas meras“ herojumi taps Joniškio rajono meras Vitalijus Gailius. Buvusiam kriminalistui, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos vadovui vėl teks dirbti slapta. Šį kartą – ne gaudyti nusikaltėlius, bet tikrinti, kaip jam pavaldžios institucijos dirba spręsdamos gyventojų problemas.

Žurnalisto Edvardo Kubiliaus kalbinti Joniškio gyventojai skundėsi dešimtmečius netvarkyta miesto ligoninės aikštele. Nebaigtas statyti dviračių takas – dar viena problema, kurią įvardijo vietos gyventojai.

Bandydamas išspręsti šias problemas, neatpažįstamai perrengtas meras pagalbos kreipsis ir į ligoninės vadovus, ir į Joniškio kelių tarnybą bei seniūniją.

Kaip merui V. Gailiui pavyks išspręsti problemas ir likti neatpažintam – šį trečiadienį 21.30 val. laidoje „Nepažintas meras“ per LRT TELEVIZIJĄ.

Realybės dokumentikos laida „Nepažintas meras“ leidžia žiūrovams artimiau susipažinti su šalies savivaldybių vadovais, o jiems – pažvelgti į savo miestą ar rajoną paprasto gyventojo akimis. Projekte pasiryžę dalyvauti merai, perrengti ir neatpažįstamai nugrimuoti, gerą pusdienį praleidžia kaip paprasti savivaldybės gyventojai spręsdami įvairias kasdienes problemas ir aiškindamiesi, ar tikrai jiems pavaldžių institucijų durys atviros visiems.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt