Tavo LRT

2020.04.17 14:52

„Kultūros diena“ vėl sveikinasi su LRT PLIUS auditorija

LRT.lt 2020.04.17 14:52

Po trijų savaičių pertraukos į LRT PLIUS eterį sugrįžta vienintelė televizijoje informacinė kultūros aktualijų laida – „Kultūros diena“.

Analitinė, šalies visuomenei sukurianti aktualų turinį, pateikianti ekspertinį požiūrį į meno reiškinius ir operatyviai reaguojanti į kultūros įvykius „Kultūros diena“ eteryje kol kas bus rodoma kitu formatu. Kol Lietuvoje dėl koronaviruso pandemijos paskelbtas karantinas, laidos trukmė pailgėja iki valandos, o transliacijos LRT PLIUS kanale vyks kartą per savaitę, t.y. penktadieniais nuo 19.30 val.

Kai beveik visą mėnesį šalis gyvena karantino režime, o kultūros bei meno procesai persikėlė į dirbtuves ar įvairias interneto platybes, „Kultūros dienos“ žurnalistų komanda, siekdama išlaikyti šiomis dienomis visiems būtiną stabilumą, tęsia laidą ir koncentruojasi į kokybišką aktualaus turinio sukūrimą, skatinantį dar didesnį kultūros bendruomenės pasitikėjimą ne tik laida, bet ir visa kultūrine žiniasklaida. Juk net ir tokiu visam pasauliui sudėtingu metu kultūra nesustoja ir niekur nedingsta – izoliavimasis namuose nereiškia izoliavimosi nuo pasaulio ir kultūros.

„Kultūros dienos“ laidų transliacijos – tai konstruktyvūs dialogai su visuomene ir menininkais,
kuriais siekiama išsaugoti itin jautrų, neįkainojamas vertybes sukuriantį kultūros bei meno lauką.

Iki vasaros, septynias savaites, kiekvieną penktadienį per LRT PLIUS kanalą 19.30 val. – valandos trukmės „Kultūros diena“!