Tavo LRT

2020.04.15 09:23

Vaida Genytė atvirai apie praeities žaizdas: bendravimas su psichologais užtruko

LRT.lt 2020.04.15 09:23

Šį trečiadienį LRT TELEVIZIJOS laidos „Gyvenimo spalvos“ heroje taps dainininkė Vaida Genytė. Žinoma moteris ne tik praleis dieną savanoriaudama gyvūnų prieglaudoje „Beglobis“, bet ir su laidos žiūrovais pasidalys savo gyvenimo istorija, papasakos apie netikėtus jos posūkius.

Vaidos talentas suspindo vaikystėje – publikos numylėtine charizmatiška jaunoji dainininkė tapo po ypač sėkmingų pasirodymų „Dainų dainelės“ konkurse. Dar ir dabar Lietuvos žmonės atsimena jos sudainuotas „Čiunga čianga“ ir „Sparnuotąsias sūpynes“. Toks startas žadėjo svaiginančią dainininkės karjerą, tačiau Vaida netikėtai ilgiems metams iš TV ekranų pradingo.

Tiesa, nuo muzikos pasaulio ji niekada nenutolo – nors ir atsisakė svajonės tapti operos soliste, Vaida pasirinko muzikos pedagogės profesiją. „Ir tuomet buvau laiminga, bet visą laiką kirbėjo mintys apie neišsipildžiusią svajonę, apie tai, kad iki galo savęs nerealizavau, kad galiu ir turiu dainuoti. Buvo minčių ir apie nepateisintus tėvų lūkesčius, ir scenos ilgesio, ir gailesčio, kodėl taip viskas įvyko“, – laidoje pasakos Vaida ir pripažins, kad įveikti sudėtingą laikotarpį jai padėjo ir psichologų pagalba. „Apsilankymas pas psichologą yra laikas sau, savo tobulėjimui, pažinimui, atsikratymui baimių ir įvairiausių slegiančių dalykų, kurie neleidžia eiti pirmyn“.

Moters gyvenimą pakeitė sūnaus Ainiaus, su kuriuo Vaida dieną praleis savanoriaudama, gimimas. „Jis atsirado kaip didžiulis stebuklas, aukštyn kojomis apvertęs mano gyvenimą. Atsimenu, kai pagimdžiau, dainuoju jam lopšines ir galvoju, kaip čia dabar padaryti, kad jis žinotų, kaip gražiai aš dainuoju“, – pasakos dainininkė.

Karantino metu itin daug dėmesio skirianti savo augintiniui Vaida savanorystės dieną skirs būtent beglobiams gyvūnams. „Visi šunys čia turi istoriją, kuri nėra linksma. Tai mūsų neatsakingumas. Negaliu teisti žmonių, žinoma, būna visokių situacijų. Džiaugiuosi, kad yra prieglaudos ir žmonės, gelbėjantys gyvūnus“, – sakys V. Genytė.

Laida „Gyvenimo spalvos“ rodoma trečiadieniais 19.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ. Sėkmingi žinomi Lietuvos žmonės dienai tampa savanoriais. Dalydamiesi savo gyvenimo patirtimi ir laiku jie ne tik padeda tiems, kuriems reikalinga pagalba, bet ir patys iš naujo susipažįsta su savimi.