Tavo LRT

2020.04.14 09:36

„Nepažintas meras“: Pagėgių merui teks narplioti susikirtusius interesus

LRT.lt2020.04.14 09:36

Šį trečiadienį LRT TELEVIZIJOS laidos „Nepažintas meras“ herojumi taps Pagėgių meras Vaidas Bendaravičius. Neatpažįstamai perrengtam ir nugrimuotam savivaldybės vadovui teks sudėtinga užduotis – padėti išspręsti konfliktinę situaciją, į kurią yra patekę gyventojai dėl griežtos Rambyno regioninio parko direkcijos pozicijos.

LRT žurnalisto Edvardo Kubiliaus kalbinti vietos gyventojai išvardijo keletą problemų. Vieni kalbėjo apie niokojamą miesto stotį, kiti – apie vis žadamą, bet dar neįrengtą baseiną, treti – apie nedegančias gatvės apšvietimo lempas.

Kai kurie gyventojai tik išjungus kamerą sutiko kalbėti apie problemas, kylančias dėl Rambyno regioninio parko direkcijos sprendimų – apie tai, kad negali prie namų pasistatyti garažo, kad tenka iškelti ūkius.

Šia situacija susidomėjo ir V. Bendaravičius, kuris jos aiškintis keliaus į parko teritorijoje įsikūrusias gyvenvietes, vėliau vyks į parko direkciją, užsuks į seniūniją ir net kreipsis į aplinkos ministrą.

Kaip seksis merui likti neatpažintam ir ką jam pavyks nuveikti aiškinantis situaciją, žiūrėkite šį trečiadienį 21.30 val. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Nepažintas meras“.

Realybės dokumentikos laida „Nepažintas meras“ leidžia žiūrovams artimiau susipažinti su šalies savivaldybių vadovais, o jiems – pažvelgti į savo miestą ar rajoną paprasto gyventojo akimis. Projekte pasiryžę dalyvauti merai, perrengti ir neatpažįstamai nugrimuoti, gerą pusdienį praleidžia kaip paprasti savivaldybės gyventojai spręsdami įvairias kasdienes problemas ir aiškindamiesi, ar tikrai jiems pavaldžių institucijų durys atviros visiems.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt