Tavo LRT

2015.10.10 22:05

Tik prasidėjusi, „Vario audra“ keičia projekto vedėją

LRT TELEVIZIJOS pučiamųjų orkestrų konkurse „Vario audra“ – permainos. Šeštadienio  popietę vykusiame filmavime laidos vedėją Giedrių Savicką pakeitė Justinas Jankevičius.  

Tiesa, šie pasikeitimai laikini, o vedėjas pavaduojamas tik vienoje laidoje. Pasikeitimų yra ir komisijoje.  Šį kartą tarp komisijos narių – Edmundas Seilius, Ugnius Vaiginis ir Beata Tiškevič.
 
Dar vienas pokytis – grupės „Patruliai“ vadovaujamą Plungės orkestrą perėmė Irena Starošaitė. Kartu jie atliko kūrinį „Mambo italiano“.„Siunčiu linkėjimus Plungei, nes ten – labai daug man brangių žmonių“, – pradėjo B. Tiškevič. Tačiau ji pasigedo orkestro, kuris buvo scenos gale. E. Seiliaus teigimu, orkestrui pritrūko poros dienų repeticijų. „Lauksime daugiau ugnies“, – kalbėjo jis.
 

V. Radžiūno (LRT.lt) nuotr. 
 
Antrieji scenoje pasirodė VGTU orkestras ir grupė „Neteisėtai padaryti“. Jie atliko kūrinį „Ūkio mazas“. E.Seilius pagyrė už choreografiją ir idėją, tačiau turėjo pastabų atlikimui. „Pasigedau vienodos šokėjų ir orkestrantų linijos“, – pastabų ir choreografijai turėjo U. Vaiginis. „Man atrodo, kad šių dienų pasaulyje nebepakanka gerai išmanyti dalyką, reikia būti išskirtiniais“, – kalbėjo B. Tiškevič.
 

V. Radžiūno (LRT.lt) nuotr. 
 
Vilija Matačiūnaitė ir jos suburtas orkestras „Vario kirtis“ atliko dainą „Rolling“. „Labai gera energija, ačiū Vilijai už tokią iniciatyvą“, – kalbėjo B. Tiškevič. „Energija iš jūsų plūdo, puikų vaizdelį padarė ir šokėjos“, – vertino U. Vaiginis. Jo teigimu, matosi, kad orkestras dar naujas, tačiau labai entuziastingas. E. Seilius taip pat negailėjo komplimentų pasirodymui.
 

V. Radžiūno (LRT.lt) nuotr. 
 
Violeta ir Vilius Tarasovai ir Klaipėdos pučiamųjų orkestras pasirodė su kūriniu „Love never felt so good“. „Esu sužavėtas“, – komentavo U. Vaiginis. Jo teigimu, toks pasirodymas – siekiamybė kiekvienam orkestrui. „Tai buvo ne šou, man tai buvo tiesiog šventė“, – komplimentų negailėjo ir E. Seilius. Prie komisijos kolegų prisidėjo ir B. Tiškevič, ji orkestrui skyrė tik pagyrimus.
 

V. Radžiūno (LRT.lt) nuotr. 
 
Grupė „Dar“ ir Pabradės pučiamųjų orkestras pasirodė su kūriniu „Sing sing“.„Po Klaipėdos galvojau visiems bus šakės, bet buvo gerai“, – stebėjosi E. Seilius. Vertinimui pritarė ir U. Vaiginis. „Jūs toks vaistas nuo rudeninės depresijos. Atrodo, kad jūsų pasirodyme sutelpa 10 pasirodymų“, – tikino B. Tiškevič.
 

V. Radžiūno (LRT.lt) nuotr. 
 
Liudas Mikalauskas su pučiamųjų orkestru „Aukštyn“ pasirinko dainą „Volare“. „Viskas gerai, bet emociškai manęs nepaveikė“, – kalbėjo B. Tiškevič. E. Seilius turėjo pastabų dėl kūrinio atlikimo, tačiau pasirodymą vertino gerai.
 

V. Radžiūno (LRT.lt) nuotr. 
 
Naujas muzikinis projektas „Vario audra“ LRT TELEVIZIJOS eteryje – jau spalio 16 d. 21 val.