Tavo LRT

2020.04.09 11:57

Paskelbus karantiną dar daugiau žmonių rinkosi LRT.lt – pasiektas visų laikų rekordas

LRT.lt 2020.04.09 11:57

Internetinių rinkos tyrimų bendrovės „Gemius Baltic“ duomenimis, kovo mėnesį LRT.lt portale apsilankė daugiau nei 1,26 mln. realių vartotojų, ir tai didžiausias skaičius per visą LRT istoriją. Palyginti su vasario mėnesiu, LRT.lt realių vartotojų skaičius augo 16 proc. Nepaisant to, kad augo visi naujienų portalai, LRT.lt augo labiausiai – kovą LRT.lt lankėsi 170 tūkst. vartotojų daugiau negu vasarį.

Daugiausiai iš visų naujienų portalų augo ir puslapių peržiūrų skaičius. Palyginti su praėjusiu mėnesiu šis skaičius išaugo beveik 86 proc. ir pasiekė 36,7 mln. Apsilankymų padaugėjo 90 proc., vartotojai LRT.lt praleido beveik 17 proc. daugiau laiko.

„LRT.lt naujienų portalo vartotojų skaičiaus augimas paskelbus karantiną yra dar vienas patvirtinimas, koks svarbus yra visuomeninis transliuotojas krizių metu. Lankytojai į LRT.lt atsigręžė ne tik dėl atsakingos ir operatyvios informacijos apie COVID-19, bet ir dėl visų LRT kanalų indėlio į edukacinį ir kokybišką pramoginį turinį“, – sakė LRT Interneto departamento vadovas Ričardas Baltaduonis.

LRT.lt portalas buvo iš esmės atnaujintas prieš daugiau negu metus. Jo turinys yra pasiekiamas ir per mobiliąją programėlę. Joje galima skaityti tekstus, stebėti tiesiogines vaizdo transliacijas, klausyti LRT radijo programas, peržiūrėti mediatekos įrašus.

LRT.lt portalo komanda naujienas rengia ir anglų bei rusų kalbomis.