Tavo LRT

2020.04.08 11:08

LRT RADIJO eteryje – nauja laida apie karantino kasdienybę „Vienas namuose“

LRT.lt 2020.04.08 11:08

LRT RADIJAS šią savaitę darbo dienomis pradeda transliuoti laidą „Vienas namuose“, kurioje – pokalbiai su klausytojais apie jų kasdienybę karantino sąlygomis, specialistų atsakymai į rūpimus klausimus ir praktiniai patarimai.

„Norime patarti gyventojams jiems rūpimais klausimais, išklausyti ir pasikalbėti, padėti rasti pagalbą ar pasidžiaugti jų netikėtais atradimais. Laidoje kalbėsime su klausytojais, ką jie veikia namuose karantino metu, ar mokosi, ar žiūri televizorių, gal skaito ar mezga, o gal tiesiog leidžia laiką žiūrėdami pro langą. Taip pat specialistai atsakys į klausimus, kurie šiuo metu daugeliui yra aktualūs – kokią pagalbą teikia savanoriai, kaip dirba medicinos įstaigos, ar bankai gali atidėti paskolų mokėjimą“, – sako laidos vedėja, žurnalistė Alvyda Bajarūnaitė.

Didžiojo penktadienio, balandžio 10-osios, laida bus skirta šv. Velykoms – kaip šiemet švęsime šią religinę šventę, kai paskelbus karantiną šalyje nebevyksta viešos pamaldos? Antrąją Velykų dieną, balandžio 13-ąją, laidos kūrėjai lauks skambučių klausytojų, kurie norės padėkoti karantino metu jiems padedantiems kaimynams ar savanoriams, gydytojams, policininkams, kitų sričių specialistams.

Laida „Vienas namuose“ transliuojama tiesiogiai LRT RADIJO eteryje kiekvieną darbo dieną nuo 9.30 valandos. Pasiūlyti laidos kūrėjams temą, atsiųsti klausimą klausytojai gali el. p. adresu studija@lrt.lt.