Tavo LRT

2020.04.07 10:38

Laidoje „Nepažintas meras“ Marijampolės vadovas sulaukė ir kritikos strėlių

LRT.lt2020.04.07 10:38

Trečiadienį LRT TELEVIZIJOS laidos „Nepažintas meras“ herojumi taps Marijampolės meras Povilas Isoda. Vienam jauniausių Lietuvos merų teks ne tik mėginti išspręsti miestiečių įvardytas problemas, bet ir atlaikyti kritiką.

LRT žurnalisto Edvardo Kubiliaus pakalbinti marijampoliečiai papasakojo apie keletą problemų, su kuriomis jie susiduria kiekvieną dieną. Viena jų – prasta miesto turgaus infrastruktūra, kita – neįrengta autobusų stotelė, kurioje nėra nei stogelio nuo lietaus pasislėpti, nei vietos prisėsti.

Neatpažįstamai perrengtas ir nugrimuotas meras sprendimų ieškos ir pačioje seniūnijoje, ir kalbėdamas su turgavietės direktoriumi. Mėgindamas išspręsti neįrengtos stotelės klausimą, P. Isoda iš praeivės netikėtai išgirs ir kritikos. „Kiek nesąmonių daro šitas meras...“, – kalbės moteris.

Kaip Marijampolės merui sekėsi spręsti užduotis ir likti neatpažintam, žiūrėkite šį trečiadienį 21.30 val. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Nepažintas meras“. Laida buvo nufilmuota prieš paskelbiant Lietuvoje karantiną.

Realybės dokumentikos laida „Nepažintas meras“ leidžia žiūrovams artimiau susipažinti su šalies savivaldybių vadovais, o jiems – pažvelgti į savo miestą ar rajoną paprasto gyventojo akimis. Projekte pasiryžę dalyvauti merai, perrengti ir neatpažįstamai nugrimuoti, gerą pusdienį praleidžia kaip paprasti savivaldybės gyventojai spręsdami įvairias kasdienes problemas ir aiškindamiesi, ar tikrai jiems pavaldžių institucijų durys atviros visiems.