Tavo LRT

2020.04.06 10:26

Cinamoninių bandelių receptas „Beatos virtuvėje“ – praėjusios savaitės žiūrimiausias

LRT.lt2020.04.06 10:26

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę daugiausiai peržiūrų sulaukė LRT TELEVIZIJOS laida „Beatos virtuvė“. Rubrikoje „Pageidavimų koncertas“ – gardžiųjų cinamoninių bandelių receptas. Pati laidos vedėja Beata Nicholson juokauja: šios bandelės tokios skanios, kad galėtų būti vadinamos tiesiog nelegaliomis.

Daug dėmesio sulaukė ir LRT RADIJO laida „Svarbus pokalbis“. Laidos svečias Valdas Pečeliūnas, Santaros klinikų gydytojų profesinės sąjungos pirmininkas, teigia: kita savaitė bus lemiama, o iš viso gali susirgti iki 30 tūkst. lietuvių. Laidą veda Deividas Jursevičius.

Žiūrovus domino ir LRT TELEVIZIJOS laida „Klauskite daktaro“. Pokalbyje su koronavirusu užsikrėtusiu gydytoju otorinolaringologu Dariumi Rauba – kaip užsikrėtė jis pats ir jo kolegos, kokie simptomai lydi COVID-19. Pačiam D. Raubai pasireiškė gana lengvi simptomai: kaulų laužymas, silpnumas, dingusi uoslė ir skonis. Jo kolegai buvo kur kas prasčiau – kosėjo iki vėmimo.

Į praėjusios savaitės LRT mediatekos žiūrimiausių įrašų TOP 5 pateko ir spaudos konferencija, kurioje Valstybės ekstremalių situacijų centro atstovas Giedrius Surplys informavo, kad, kaip rodo iš vaistinių surinkta informacija, dezinfekcinio skysčio pardavimo vietose yra, jis reguliariai tiekiamas, tačiau mažais kiekiais. Jis taip pat atskleidė, kad vienas koronavirusu užsikrėtęs žmogus yra reanimacijos skyriuje, tačiau nėra pacientų, kuriems reikėtų ventiliuoti plaučius.

Žiūrovus domino ir kovo 29 d. LRT TELEVIZIJOS laida „Panorama“. Sveikatos apsaugos ministerija pranešė, kad nuo šiol dėl COVID-19 gali būti tiriami visi, kuriems pasireiškia ūmios kvėpavimo takų infekcijos simptomai, tačiau sveikstantiems testai nebeatliekami: tai – prabanga. Siekdamas užkirsti kelią bandymams spekuliuoti itin reikalingais produktais, sveikatos apsaugos ministras apribojo respiratorių bei vienkartinių pirštinių pardavimą. Dėl karantino pasikeitus laidojimo tvarkai auga kremavimo poreikis ir kt.

1. „Beatos virtuvė“

Gardžiausios cinamoninės bandelės: Beata Nicholson patikina – jos tokios skanios, kad galėtų būti nelegalios

2. „Svarbus pokalbis“


3. „Klauskite daktaro“

Pokalbis su koronavirusu užsikrėtusiu gydytoju: pasireiškė kaulų laužymas, didelis silpnumas, dingo uoslė ir skonis

4. Spaudos konferencija

Surplys atskleidė padėtį dėl medicininių kaukių vaistinėse ir pranešė apie infekuotą asmenį reanimacijoje

5. „Panorama“

Panorama. Sveikstantiems nuo COVID-19 testai nebeatliekami: pasak Verygos, tai būtų prabanga (su vertimu į gestų k.)