Tavo LRT

2020.04.02 09:48

„Stiprūs kartu“ savanoriu tapęs Mantas Kalnietis susipažino su šimtamete krepšinio gerbėja

LRT.lt 2020.04.02 09:48

Šį ketvirtadienį, balandžio 2 d. LRT TELEVIZIJOS žiūrovai laidoje „Stiprūs kartu“ išvys iniciatyvos savanoriu tapusį krepšininką Mantą Kalnietį.

„Rytais bėgu krosą, vėliau padedu vaikams nuotoliniu būdu ruošti pamokas, ten reikia ir man pačiam pasigilinti ir suprasti. Kadangi lieka laiko, sugalvojau padaryti ir kažką gero“, – apie prisijungimą prie „Stiprūs kartu“ iniciatyvos kalbės Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės žaidėjas.

Šimtametei Kauno gyventojai Teklei Mantas perduos nupirktų sulčių, įvairių vaisių, tarp kurių ir jo paties ypač mėgiamos šilauogės. Ponia Teklė su netikėtu svečiu pabendravo saugiai, iš savo buto balkono, ir savo žiniomis nustebino žinomą krepšininką. Moteris puikiai atsiminė dar 1939 metais Kauno halėje stebėtas Europos vyrų krepšinio pirmenybes, ji puikiai žino ir patį Mantą, iki šiol stebi krepšinio rungtynes.

Nacionalinis savanorių pagalbos koordinavimo centras „Stiprūs kartu“ jau vienija daugiau nei 3 tūkst. savanorių. „Stiprūs kartu“ savanoriai primena, kad informacijos apie žmones, kuriems karantino metu reikalinga pagalba, laukia trumpuoju telefono numeriu 1827 arba www.stipruskartu.lt.

„Stiprūs kartu“ LRT TELEVIZIJOS eteryje – kiekvieną darbo dieną 16.30 valandą.