Tavo LRT

2020.03.30 09:42

Praėjusios savaitės žiūrimiausia laida – „Langas į valdžią“: Nerijus Cesiulis sukritikavo nepaisančius karantino

LRT.lt2020.03.30 09:42

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę daugiausiai LRT žiūrovų dėmesio sulaukė LRT TELEVIZIJOS laida „Langas į valdžią“. Šįkart laidos svečias – Alytaus meras Nerijus Cesiulis. Apie nepaisančius karantino jis sako taip: kol nepamatys automato ar į morgą vežamo kaimyno, tol nesupras.

Dar vienas daug peržiūrų sulaukęs įrašas – iš laidos „Beatos virtuvė“. Rubrikoje „Pageidavimų koncertas“ – gardžiųjų cinamoninių bandelių receptas. Pati laidos vedėja Beata Nicholson juokauja: šios bandelės tokios skanios, kad galėtų būti vadinamos tiesiog nelegaliomis.

Nemažai dėmesio sulaukė ir prezidento Gitano Nausėdos komentaras. Vertindamas pastarųjų dienų įvykius, kai šalies savivaldybėse pradėtas privalomas iš užsienio grįžusių piliečių izoliavimas dėl koronaviruso grėsmės, jis pažymėjo, kad veikiant institucijoms „turi būti skuba, bet ne skubotumas“. Anot jo, žmonių izoliacija privalo būti vykdoma, karantino sąlygos turėtų būti griežtinamos, bet institucijos negali veikti stichiškai.

LRT žiūrovams buvo įdomi ir kovo 27 d. „Panorama“. Šalyje patvirtintas dar vienas mirties nuo COVID-19 atvejis. Lietuvos prekybos centrams ir vaistinėms rekomenduojama riboti dezinfekcinio skysčio ir medicininių kaukių pardavimus. Lietuvos kariuomenėje nustatyti dar keturi koronaviruso atvejai. Dvi dienas iš eilės mažėjęs mirčių nuo koronaviruso skaičius Italijoje vėl šoko. Lietuvos vyskupų konferencijos pirmininkas arkivyskupas Gintaras Grušas paaiškino, kaip karantino situacijoje bus švenčiamos Velykos ir kt.

Į LRT mediatekos žiūrimiausių įrašų TOP 5 pateko ir laida „Visi kalba“. Komunikacijos specialistas Jaunius Špakauskas pasidalijo įtraukiančia istorija apie 31-ąją koronavirusu užsikrėtusią Pietų Korėjos pilietę – dėl šios moters veiksmų šalyje COVID-19 ėmė plisti geometrine progresija.

1. „Langas į valdžią“

Cesiulis apie nepaisančius karantino: kol nepamatys automato ar į morgą vežamo kaimyno, tol nesupras

2. „Beatos virtuvė“

Gardžiausios cinamoninės bandelės: Beata Nicholson patikina – jos tokios skanios, kad galėtų būti nelegalios

3. Prezidento Gitano Nausėdos komentaras

Nausėda: nebegalime ilgai gyventi tokiu režimu, kai pirma priimami sprendimai, o po to mėginama juos koreguoti

4. „Panorama“

Panorama. Pasaulis kol kas pralaimi kovą koronavirusui: Italija kenčia rekordinį aukų skaičių, JAV – daugiausiai atvejų turinti valstybė

5. „Visi kalba“

Tada ir sprogo: geometrinę koronaviruso plitimo progresiją Pietų Korėjoje nulėmė 31-oji pacientė
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.