Naujienų srautas

Tavo LRT2015.10.02 13:18

Naujoje LRT OPUS laidoje – kaip namuose

LRT.lt 2015.10.02 13:18

Pirmą kartą prie radijo imtuvų kartu kviečiama visa šeima: išradinga, stilinga, veikli. Nuo šiol kiekvieną sekmadienį nuo 14 iki 16 val. LRT OPUS eteryje – nauja laida „Namai“ ir gražus šeimyninis laidos vedėjų duetas: ilgametis radijo laidų ir renginių vedėjas, „Proper Heat“ grupės vokalistas Karolis Ramoška kartu su žurnaliste, režisiere, renginių vedėja Justina Jonušaite–Ramoškiene.

„LRT OPUS „Namuose“ esame tokie, kokie esame, juose galime atsipalaiduoti, neskubėti, išklausyti ir išsikalbėti, galime juokauti, svajoti, galime veikti , o gal tik klausytis geros muzikos“, – taip apie savo autorinę laidą kalba jos vedėjai – Justina ir Karolis.

Kiekvieną sekmadienį klausytojų namų įrašų kolekcijas ir knygų lentynas papildys išskirtinės rubrikos su gyvais muzikos ir literatūros pasaulio atstovų komentarais. Naudingais kelionių patarimais su didžiaisiais namų keliautojais dalinsis knygos apie keliones autorius, nepriklausomas kelionių ekspertas Robertas Pogorelis.

Aktyvių klausytojų šeimų, mėgstančių teatrą ir gyvus akustinius koncertus laukia laidos draugų dovanos, o pagrindinėje laidos rubrikoje „Namuose“ – jaukūs pokalbiai apie namus ir namiškius su LRT OPUS „Namų“ svečiais: muzikos, meno, sporto ir kt. sričių atstovais.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą