Naujienų srautas

Tavo LRT2020.03.23 17:25

LRT RADIJAS ir Beata Nicholson kviečia priimti „Geriausių dalykų namie“ iššūkį

LRT.lt 2020.03.23 17:25

LRT RADIJAS kartu su laidų vedėja Beata Nicholson pradeda internetinį iššūkį „Geriausi dalykai namie“, kurio metu kvies įgyvendinti skirtingas užduotis namuose ir išdrįsti pasidalinti čia ir dabar padarytomis nuotraukomis.

Žaidimo „Geriausi dalykai namie“ tikslas – atrasti naujos, smagios ir prasmingos veiklos namuose karantino metu bei dalintis idėjomis, jausmais, patyrimais tarpusavyje ir taip vieniems kitus įkvėpti. Beata Nicholson įsitikinusi: „Galim puikiausiai bendrauti, dalintis idėjomis ir geromis emocijomis nekeldami kojos iš namų – tuo ir pasinaudokim!“

Nori prisijungti prie iššūkio? Vadovaukis šiomis paprastomis taisyklėmis:

1. LRT ir Beatos Nicholson socialinių tinklų paskyrose (Facebook ir Instagram) pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais bus paskelbtos naujos iššūkių temos ir nauja užduotis;

2. Įgyvendink iššūkį, nufotografuok – kaip pavyko jį įgyvendinti;

3. Nuotrauką įsikelk į savo Insatgram ir Facebook istoriją (story/my day);

4. Žymėk @LRT ir nepamiršk grotažymės #Geriausidalykainamie.

Įgyvendintus iššūkius galėsi rasti LRT Instagram paskyroje šalia išskirtų istorijų (highlight stories) ir sekdamas grotažymę #Geriausidalykainamie.

Pirmąjį iššūkį jau rasi Beatos Nicholson ir LRT Instagram paskyrose (https://www.instagram.com/lrt.lt/), tad nieko nebelauk ir prisijunk prie iššūkio!

LRT RADIJO laidą „Geriausi dalykai namie“ klausytojai gali girdėti kiekvieną penktadienį 14.05 val., o visas laidas galite rasti LRT mediatekoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi