Tavo LRT

2015.10.01 16:10

MC Mesijaus ir Munpauzn koncertas – jau „LRT OPUS Ore“ „Youtube“ kanale

LRT.lt2015.10.01 16:10

Po vasaros atostogų į eterį grįžtanti unikalių koncertų serija „LRT OPUS Ore“, artėjant naujo sezono startui, dalinasi iki šiol internetinėje erdvėje nematytomis akimirkomis – MC Mesijaus ir elektroninės muzikos inovatoriaus Münpauzn koncertu.  

Avangardinio repo atstovas Mesijus – unikalios kūrybos atlikėjas, elektroninės muzikos balsas, savu laiku subūręs gyvą repo orkestrą, „European Poetry Slam Championship 2014“ nugalėtojas, taip pat Lietuvos hiphipo apdovanojimuose pelnęs prizą už vaizdo klipą „Nelieskit mėlynojo gaublio“. 

„LRT OPUS Ore“ projekte pamatysite naujausią kūrėjų albumo „#Už grotų“ pristatymą. Patys atlikėjai teigia, kad šiame albume telpa visas gyvenimas – čia suteikiama neeilinė patirtis pamatyti save iš šalies arba pasijusti tuo, kuo mes nesame – vagimis, pareigūnais, paaugliais ar benamiais, dar negimusiais ar negyvėliais. 

Jau š. m. spalio 25 d. televizijos kanalo LRT KULTŪRA eteryje, o iš karto po to ir „LRT OPUS Ore“ „Youtube“ kanale, pasirodys ir naujausias šio sezono koncertas – nepaprastai gyvas ir unikalus hiphopo dueto „Dee & Kamy“ pasirodymas.

MC Mesijaus ir Munpauzn koncertas:
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.