Naujienų srautas

Tavo LRT2020.03.23 10:18

„Klauskite daktaro“ apie 3 barjerus, saugančius mūsų organizmą – žiūrimiausia praėjusios savaitės laida

LRT.lt 2020.03.23 10:18

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Žiūrimiausias praėjusią savaitę – laidos „Klauskite daktaro“ įrašas. Padarykite savo imuninę sistemą nepažeidžiamą: trys barjerai, saugantys mūsų organizmą. Virusų akivaizdoje nepamirškime stiprinti savo imuninės sistemos – daktaras Alvydas Unikauskas papasakojo, kaip veikia trys barjerai, saugantys nuo virusų, ir kaip stiprinti savo imunitetą.

Žiūrovus sudomino ir laidos „Laba diena, Lietuva“ reportažas apie pusantro mėnesio karantino sąlygomis Šanchajuje gyvenusį lietuvį Mindaugą Skrupskelį. Jis papasakojo, kokie būdai buvo priimti siekiant pažaboti koronaviruso plitimą Kinijoje. M. Skrupskelis pasidalijo patarimais, kurie, jo manymu, būtini, norint, kad panaši situacija nepasikartotų Lietuvoje. Pagrindinis patarimas – nepasiduoti norui atsipalaiduoti.

Žiūrovų akiratyje – ir kovo 21 d. „Žinios“. Bankai paskelbė, kuriam laikui paskolą turintis žmogus galės prašyti atidėti jos mokėjimą, jeigu neteks darbo arba dalies pajamų. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl koronavirusu užsikrėtusios moters mirties Ukmergėje. Dėl reagentų trūkumo mobilūs patikros punktai Kaune ir Klaipėdoje dirbs trumpiau. Kaip pasaulis taikstosi su saviizoliacija? Prezidentas Gitanas Nausėda ragina nepažeisti karantino reikalavimų.

Daug peržiūrų sulaukė ir specialus vaizdo įrašas. Šalyje siaučiant koronavirusui, žinomi Lietuvos žmonės nusprendė priminti, kaip svarbu laikytis griežtų karantino taisyklių. Pagrindinė jų – būti namuose. Štai Zita Kelmickaitė sako: „Neikite į parduotuvę dėl vieno banano ar buteliuko pieno – leiskite jumis pasirūpinti savanoriams.“ Vytenis Pauliukaitis, Donatas Katkus, Vytautas Rumšas vyresnysis, Kristina Kazlauskaitė ir Larisa Kalpokaitė kviečia parodyti koronavirusui ragus – likti namie, neliūdėti ir šokti kartu su grupe „The Roop“.

Į LRT mediatekos žiūrimiausių įrašų TOP pateko ir laida „Beatos virtuvė“. Rubrikoje „Pageidavimų koncertas“ – gardžių cinamoninių bandelių receptas. Pati laidos vedėja Beata Nicholson juokauja – šios bandelės tokios skanios, kad galėtų būti vadinamos nelegaliomis.

1. „Klauskite daktaro“

Padarykite savo imuninę sistemą nepažeidžiamą: trys barjerai, saugantys mūsų organizmą

2. „Laba diena, Lietuva“

Pusantro mėnesio karantino sąlygomis gyvenęs lietuvis: pagrindinis patarimas – nepasiduoti norui atsipalaiduoti

3. „Žinios“

Žinios. Bankai paskelbė, kuriam laikui paskolą turintis žmogus galės prašyti atidėti jos mokėjimą, jeigu neteks darbo arba dalies pajamų

4. Specialus vaizdo įrašas

Žinomi Lietuvos žmonės koronavirusui parodė „ragus“: neikite į parduotuvę dėl vieno banano ar buteliuko pieno

5. „Beatos virtuvė“

Gardžiausios cinamoninės bandelės: Beata Nicholson patikina – jos tokios skanios, kad galėtų būti nelegalios
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą