Tavo LRT

2020.03.20 11:57

„Dainuok su manim“: už balsavimą surinkti pinigai bus skiriami medikams

LRT.lt2020.03.20 11:57

Šį šeštadienį LRT TELEVIZIJOS žiūrovai pamatys ketvirtąją muzikinio projekto „Dainuok su manim“ laidą, nufilmuotą dar prieš šalyje paskelbiant karantiną. Laidoje varžysis aštuoni jaunųjų dainininkų ir scenos senbuvių duetai.

Laidos metu visa už balsavimą telefonu ir trumposiomis žinutėmis (tel. Nr. 1890) surinktų lėšų dalis, tenkanti laidos kūrėjams, bus skirta Lietuvos medikams, kovojantiems su koronavirusu. Šeštadienio vakaro metu atiduodamo balso kaina bus didesnė nei anksčiau – 1 euras. Žiūrovai, palaikydami patinkantį duetą, netiesiogiai prisidės ir prie kovos su naujojo koronaviruso plitimu šalyje.

Lietuvoje paskelbus karantiną, visgi buvo nuspręsta laikinai sustabdyti populiarųjį projektą. „Tai buvo būtinas sprendimas. Šiuo ypatingu laikotarpiu privalome visi būti atsakingi ir filmavimas studijoje su vaikais yra tiesiog neįmanomas. Projekto nenutraukiame, su jau pamiltais duetais žiūrovai ir vėl susitiks, kai tai bus saugu. O kol kas be galo džiaugiamės galimybe nors truputį prisidėti prie sėkmingo ir saugaus mūsų didvyrių medikų darbo“, – sako projekto prodiuseris Laurynas Šeškus.

Taip pat, atsižvelgdami į situaciją šalyje dėl įvesto karantino, laidos kūrėjai praneša, kad jau kitą šeštadienį laukia naujas, ypatingas šeimyninis muzikinis projektas, skirtas karantino periodui. Apie jį kūrybinė komanda paskelbs artimiausiu metu.

„Dainuok su manim“ – scenos profesionalų ir jaunųjų talentų duetų konkursas, kuriame dalyvauja aštuoni duetai: Vegos Kavaliauskaitės ir Jurijaus Veklenko, Kristupo Kerulio ir Monikos Linkytės, Rusnės Varanavičiūtės ir Dainoto Varno, Onutės Mingės Slušnytės ir Ievos Zasimauskaitės, Stelos Švenčionytės ir Migloko, Vakarės Jarmalavičiūtės ir Edgaras Lubio, Dominyko Navicko ir Iglės Bernotaitytės, Miglės Kovieraitės ir Gabrieliaus Vagelio.

Duetų pasirodymus stebi ir vertina komisija: Dovilė Filmanavičiūtė, Stanislavas Stavickis-Stano ir Merūnas Vitulskis bei jaunieji jų kolegos – Fausta Šukytė, Liepa Čičelytė, Rokas Mizeikis. Ketvirtąją „Dainuok su manim“ laidą ves Jurgita Jurkutė-Širvaitė.

„Dainuok su manim“ žiūrėkite šį šeštadienį nuo 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.