Tavo LRT

2015.09.30 14:10

LRT kviečia vaikus burtis artėjantiems Knyg(i)ų mūšiams

LRT.lt2015.09.30 14:10

Kokio dalyko mokytojas (dėstytojas) buvo Lewisas Carrollas, sukūręs Alisos personažą? Kokia lietuvių autorė sukūrė šiuo metu populiariausią Lietuvoje personažą mažiesiems skaitytojams? Kiek plėšikų tykojo Ali Babos pasakoje apie jo žygius?

Jeigu žinote atsakymus į šiuos ir kitus knyginius klausimus, Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija kviečia burti savo komandą artėjantiems Knyg(i)ų mūšiams!

Projektas „Augu skaitydamas“ ir LRT jau antrą kartą organizuoja žaidimą „Knyg(i)ų mūšiai“. Praėjusiais metais žaidimui buvo užsiregistravę keturiasdešimt komandų iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių  –  Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Marijampolės, Klaipėdos, Alytaus. Dešimt komandų pateko į finalą ir kovėsi dėl pagrindinio prizo  –  kelionės į Amsterdamą. Laimėtojai - trečiokų komanda iš Alytaus Dzūkijos pagrindinės mokyklos  –  po žaidimo sakė, jog skaityti ne tik įdomu, bet ir naudinga!

Šiemet vėl kviečiame visus 7–12 metų vaikus, kurie turi paskyras svetainėje „Augu skaitydamas“, registruoti savo komandas smagiam žaidimui. Komandoje gali būti 3–8 vaikai  –  klasės, kiemo draugai ar bibliotekos skaitytojai. Komandas galima burti dviejose amžiaus kategorijose: 7–9 metų ir 10–12 metų.

„Knyg(i)ų mūšių“ atkrentamasis turas vyks lapkričio 3 dieną, o finalas  –  lapkričio 17 dieną. Šiemet žaidimu galės mėgautis ne tik patys žaidėjai, bet ir LRT TELEVIZIJOS žiūrovai – lapkričio 17 dieną vyksiantis finalas bus filmuojamas.

Visi smalsūs skaitytojai kviečiami burti ir registruoti savo komandas iki spalio 30 dienos adresu ruta@laikasskaityti.lt 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.