Tavo LRT

2020.03.17 11:15

„Nepažintas meras“: perrengtą Kazlų Rūdos savivaldybės vadovą atpažinę miestiečiai pažėrė priekaištų

LRT.lt 2020.03.17 11:15

Šį trečiadienį LRT TELEVIZIJOS laidoje „Nepažintas meras“ – neatpažįstamai perrengtas ir nugrimuotas Kazlų Rūdos savivaldybės vadovas Mantas Varaška. Dienai tapęs paprastu miesto gyventoju meras aiškinsis, ką miestiečiai galvoja apie miesto vadovų darbą, ir pamėgins išspręsti kelias jų įvardytas problemas.

Viena jų, kurią paminėjo LRT TELEVIZIJOS žurnalisto Edvardo Kubiliaus pakalbinti vietos gyventojai, – Pavasario gatvės asfaltavimas. Gatvės gyventojai skundėsi, kad prie kelio asfaltavimo darbų jiems teks prisidėti ir savo pinigais, kad galimybės susisiekti su gydytojais yra apribotos.

Vis dėlto gyventojai netruko atpažinti M. Varašką, todėl progos pasikalbėti tiesiogiai su meru nepraleido. Miestiečiai priminė rinkimų metu duotus pažadus sutvarkyti kelius ir ėmė vardinti kitas miesto problemas, kurių meras turėtų imtis neatidėliodamas.

Kaip Kazlų Rūdos merui pavyko spręsti miesto gyventojų išvardytas problemas – šį trečiadienį laidoje „Nepažintas meras“ nuo 21.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

Realybės dokumentikos laida „Nepažintas meras“ leidžia žiūrovams artimiau susipažinti su šalies savivaldybių vadovais, o jiems – pažvelgti į savo miestą ar rajoną paprasto gyventojo akimis. Projekte pasiryžę dalyvauti merai, perrengti ir neatpažįstamai nugrimuoti, gerą pusdienį praleidžia kaip paprasti savivaldybės gyventojai spręsdami įvairias kasdienes problemas ir aiškindamiesi, ar tikrai jiems pavaldžių institucijų durys atviros visiems.