Tavo LRT

2020.03.17 10:25

LRT filmų gidas: kinas, vertas Jūsų laiko

LRT.lt 2020.03.17 10:25

Kaip ir kiekvieną savaitę, pristatome ryškiausius filmus, kurie neabejotinai susilauks dėmesio. Jaukiems vakarams Jūsų namuose paruošėme išskirtines kino juostas, kurias norėsis žiūrėti!

Penktadienis. 20 d.

Penktadienio vakarą LRT TELEVIZIJOS žiūrovai pasiners į veiksmo kupiną trilerį „Majamio policija“. Policininkas Rikardas Tubsas ir jo partnerė Trudi Džoplin slapta gabena narkotikų krovinius į Floridą. Dirbantis narkotikų tiekėjams, detektyvas Sonis Kroketas įsivelia į meilės pinkles su ginklų bei narkotikų prekiautojo žmona Izabela. Seklių žaidimas pasiekia pavojingą ribą, kai nusikaltėlis ir policininkas tampa vienu asmeniu.Įtemptą veiksmo trilerį žiūrėkite 22.50 val.

Šeštadienis. 21 d.

„Kino žvaigždžių alėjos“ rubrikoje – karinė drama „Daglas Makarturas“. Pagrindinis filmo herojus – Daglas Makarturas, vykdęs JAV generolo pareigas. Tai istorija apie Antrojo pasaulinio karo dalyvį, apdovanotą aukščiausiu JAV kariniu apdovanojimu – Garbės medaliu. Biografinę dramą apie didžią asmenybę žiūrėkite LRT PLIUS eteryje nuo 21.00 val.

23.10 val., LRT TELEVIZIJOS eteryje – nuotaikinga komedija „Jaunėlis“ su puikiuoju Arnoldu Schwarzeneggeriu. Mokslininkai Aleksas Hesas ir Laris Arbogastas nusprendė sukurti unikalų preparatą, kuris padėtų moterims išvengti persileidimų. Filmo veiksmas prasideda tuomet, kai finansavimas tyrimui nutraukiamas ir draugai ryžtasi neįprastam eksperimentui. Arbogastas implantuoja kiaušialąstę Hesui.. Rytais jį ima pykinti, jis tampa sentimentalus ir Hesą ima varginti nuolat besikeičianti nuotaika. Hesas ketina tapti pirmuoju pasaulyje vyru, pagimdžiusiu kūdikį. Ar pavyks draugams įgyvendinti tikslą žiūrėkite šeštadienį, 23.10 val.

Sekmadienis. 21 d.

LRT TELEVIZIJA sekmadienio vakarą, 22.30 val., kviečia žiūrėti romantinę komediją „Denas tikrame gyvenime“. Denas – našlys, trijų dukterų tėvas, aštrialiežuvis žurnalistas ir populiaraus laikraščio redaktorius. Vieną dieną atsitiktinai sutinka Mari, kuri apverčia jo gyvenimą aukštyn kojomis. Netrukus paaiškėja, kad Mari – jo brolio mylimoji. Pasirodo, kad tikras gyvenimas nėra toks paprastas, kokį jį piešia žiniasklaidos žvaigždės...

Kino savaitę LRT TELEVIZIJOJE pabaigs biografinė drama „Žmogus, pažinęs begalybę“. Drama sukurta pagal Roberto Kanigelio knygą apie trumpą matematiko, užaugusio Indijos skurde, gyvenimą. Filmo herojus – matematikos genijus Srinivasa Ramanudžanas. Kino juostoje pasakojama apie ypatingus žmogaus gebėjimus pažinti sudėtingą matematikos pasaulį. Istoriją apie žmogaus genialumo ir intelekto galias žiūrėkite šį sekmadienį, 00.10 val., per LRT TELEVIZIJĄ.