Tavo LRT

2020.03.16 10:29

Pokalbis su Inga Valinskiene „Beatos virtuvėje“ praėjusią savaitę sulaukė daugiausiai LRT žiūrovų dėmesio

LRT.lt 2020.03.16 10:29

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę LRT žiūrovus labiausiai sudomino laida „Beatos virtuvė“. Rubrikoje „Pokalbis virtuvėje“ svečiavosi atlikėja Inga Valinskienė. Žinoma dainininkė papasakojo apie drauge su žurnalistu Andriumi Tapinu parašytą knygą ir ilgamečius vedybinius santykius su sutuoktiniu Arūnu Valinsku. Santuokos metų nebeskaičiuojanti I. Valinskienė sako – kai nustoja skraidyti drugeliai, ateina laikas kantrybei ir tolerancijai.

Žiūrovai domėjosi ir artimiausių dienų orų prognozėmis. Kaip ir kiekvieną ketvirtadienio rytą, laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – dėmesys ateinančios savaitės orams, kuriuos pristato Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos vyriausioji specialistė Izolda Marcinonienė. Šįkart prognozės nedžiugino – išpranašautas stiprus uraganinis vėjas, kurio greitis siekė iki 32 m/s, pridarė nemažai nuostolių visoje Lietuvoje.

Prie ekranų žiūrovus sukvietė ir Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos dainų konkursas „Dainų dainelė“. Šį konkursą LRT pradėjo rengti dar 1974 m. Nuo 1998 m. Švietimo ir mokslo ministerijos pavedimu „Dainų dainelę“ organizuoja Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla. Jūsų dėmesiui – žiūrovus sužavėjusi Kristupo Kerulio atliekama daina „Ateis tokia diena“.

Į LRT mediatekos žiūrimiausių įrašų TOP 5 pateko ir laida „(Ne)emigrantai“. Pianistė Ieva Dūdaitė – viena perspektyviausių jaunosios kartos Lietuvos muzikančių. Po vienuolikos metų užsienyje ji grįžo gyventi į Lietuvą. Sugrįžti gimtinėn moteris nusprendė dėl mylimojo, kuris talentinga pianiste susižavėjo koncerto metu sėdėdamas pirmoje eilėje.

Žiūrovams buvo įdomios ir kovo 9 d. „Žinios“. Prezidentas Gitanas Nausėda su Seimo valdyba Parlamento rūmuose susitiko aptarti prasidedančios pavasario sesijos darbų. Italija pagal naujų koronaviruso susirgimų skaičių susilygino su Pietų Korėja. Nyderlanduose prasidėjo 4 įtariamųjų teismas dėl jų vaidmens numušant Malaizijos avialinijų lainerį MH17. Europos Teisingumo Teismas svarstė, ar patenkinti Europos Komisijos prašymą laikinai stabdyti Lenkijos Aukščiausiojo teismo drausminę instituciją.

1. „Beatos virtuvė“

Santuokos metų nebeskaičiuojanti Inga Valinskienė: kai nustoja skraidyti drugeliai, ateina laikas kantrybei ir tolerancijai

2. „Labas rytas, Lietuva“ orų prognozė

Orų prognozė: ruoškitės stipriam uraganiniam vėjui – jo greitis sieks iki 32 m/s

3. „Dainų dainelė“

Dainų dainelė 2020. Kristupas Kerulis – „Ateis tokia diena“

4. „(Ne)emigrantai“

Pianistę Ievą Dūdaitę į Lietuvą grąžino meilė: sužadėtinis sėdėjo pirmoje eilėje, bet po koncerto prieiti drovėjosi

5. „Žinios“

Žinios. Koronaviruso protrūkis: Italija susirgimų skaičiumi jau prilygsta Pietų Korėjai