Naujienų srautas

Tavo LRT2020.03.09 10:10

Portalo LRT.lt vartotojų skaičius perkopė 1 milijoną

LRT.lt 2020.03.09 10:10

Internetinių rinkos tyrimų bendrovės „Gemius Baltic“ duomenimis, vasario mėnesį LRT.lt portale apsilankė daugiau nei 1 mln. realių vartotojų. Tarp daugiau nei milijoną vartotojų turinčių Lietuvos naujienų portalų LRT.lt buvo vienintelis, kuris augino ir realių vartotojų skaičių, ir jų apsilankymų bei peržiūrimų puslapių skaičius.

„Tai yra reikšmingas pasiekimas, savotiškas proveržis, kurio kryptingai siekėme. Prieš metus iš esmės atsinaujinusio naujienų portalo LRT.lt auditorija augo kas mėnesį, todėl tokio rezultato anksčiau ar vėliau tikėjomės.

Labai džiaugiamės, kad LRT.lt portalas metus pradėjo tokiu galingu startu“, – sako LRT Interneto departamento vadovas Ričardas Baltaduonis.

Pasak LRT.lt vyriausiojo redaktoriaus Mindaugo Jackevičiaus, sugrįžtantys vartotojai yra ir portalo turinį kuriančios žurnalistų komandos darbo įvertinimas.

„Skaitytojus viliojame ne rėksmingomis antraštėmis, o kokybiška žurnalistika. Reaguojame į pastabas ir stengiamės tobulėti, ypatingą dėmesį skiriame švietimo, mokslo, kultūros sferoms, socialinėms problemoms ir žmonių istorijoms. Tai, kad mus atradę skaitytojai į portalą sugrįžta, yra didžiausias darbo įvertinimas“, – sako LRT.lt vyriausias redaktorius.

„Portalo augimas – visos LRT žiniasklaidos grupės nuopelnas. Juokaujame, kad naujienų portalas neturi dugno, tad čia telpa ir įdomiausia radijo bei televizijos profesionalų kuriama produkcija, be to, esame nepakeičiami norintiems stebėti sporto varžybas, „Eurovizijos“ transliacijas“, – sako M. Jackevičius.

LRT.lt portalas buvo iš esmės atnaujintas prieš metus. Jo turinys yra pasiekiamas ir per mobiliąją programėlę. Joje galima skaityti tekstus, stebėti tiesiogines vaizdo transliacijas, klausyti LRT radijo programas, peržiūrėti mediatekos įrašus. LRT.lt portalo komanda naujienas taip pat rengia anglų bei rusų kalbomis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą