Tavo LRT

2020.03.03 09:11

Laidoje „Nepažintas meras“ – neatpažįstamai perrengta Birštono savivaldybės vadovė

LRT.lt2020.03.03 09:11

Šį trečiadienį LRT TELEVIZIJOS laidos „Nepažintas meras“ heroje taps neatpažįstamai perrengta ir nugrimuota Birštono merė Nijolė Dirginčienė. Žurnalisto Edvardo Kubiliaus kalbinti kurorto gyventojai sakys, kad 13 metų Birštono savivaldybei vadovaujančią merę jie puikiai pažįsta, todėl neatpažįstamai pakeisti merės įvaizdį taps tikru iššūkiu.

Žurnalisto kalbinti miesto gyventojai taip pat vardijo jiems akis badančias problemas. Dvi iš jų – susijusios su eismu populiariame kurorte. Itin opus klausimas gyventojams – automobilių statymas vasaros sezono metu. Kai į poilsiautojų pamėgtą kurortą suplūsta svečiai iš visos Lietuvos, gyventojams pasidaro sudėtinga rasti vietą net ir nuosavam automobiliui.

Merė laidoje miesto gyventojams pasiūlys idėją apmokestinti parkavimą kurorto centre. Ar pavys N. Dirginčienei įkalbėti bent 10 gyventojų pasirašyti už šį pasiūlymą, paaiškės laidoje jau šį trečiadienį.

Kita problema, kurią laidos filmavimo metu bandys spręsti merė, – siaura ir niekaip neženklinta gatvė prie Birštono meno mokyklos. Iš už staigaus posūkio išlekiantys automobiliai tampa ypač pavojingi mokyklą lankantiems vaikams. Dėl šios problemos N. Dirginčienė net kreipsis į policijos pareigūnus.

Kaip seksis Birštono merei likti nepažintai ir spręsti gyventojų įvardytas problemas, pamatysite jau trečiadienį laidoje „Nepažintas meras“ 21.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

LRT TELEVIZIJOS realybės dokumentikos laida „Nepažintas meras“ leidžia žiūrovams artimiau susipažinti su šalies savivaldybių vadovais, o jiems – pažvelgti į savo miestą ar rajoną paprasto gyventojo akimis. Projekte pasiryžę dalyvauti merai, perrengti ir neatpažįstamai nugrimuoti, gerą pusdienį praleidžia kaip paprasti savivaldybės gyventojai spręsdami įvairias kasdienes problemas ir aiškindamiesi, ar tikrai jiems pavaldžių institucijų durys atviros visiems.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.