Tavo LRT

2020.03.02 09:53

Kritiškas virusologės komentaras apie koronavirusą – žiūrimiausias praėjusios savaitės įrašas

LRT.lt 2020.03.02 09:53

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Žiūrimiausioje praėjusios savaitės laidoje „Laba diena, Lietuva“ laidos viešnia, virusologė Ingrida Olendraitė naujam kronavirusui pavojaus skalėje nuo 1 iki 10 parašė vos ketvertą. Kembridžo universiteto doktorantė teigė nesuprantanti šios panikos Lietuvoje – ekspertės nuomone, panikuoti, bent jau kol kas, tikrai nėra dėl ko, nes užsikrėtimo koronavirusu tikimybė mūsų šalyje yra nulinė.

Žiūrovai domėjosi sveikata – laida „Klauskite daktaro“ buvo peržiūrėta itin daug kartų. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto profesorius Alvydas Unikauskas tvirtina, kad yra vienintelis efektyvus būdas atsikratyti pilvo riebalų – ir tai nėra taip sunku, kaip galvojate. Pasinaudoję šiuo būdu ne tik atikratysite didelio pilvo, bet ir plokščią pilvą išlaikysite visą laiką.

Į praėjusios savaitės LRT mediatekos žiūrimiausių įrašų TOP 5 pateko ir laida „Stilius“. Dramos aktorius Almantas ir choreografas Paulius Šinkūnai atvirai apie savus kelius. Tėvų teikiama laisvė rinktis suteikia sparnus, tačiau ir įklampina į paieškas. Skiriasi kartos, skiriasi požiūriai į gyvenimo būdą, tačiau kad ir kokie skirtingi būtų, tėvai ir vaikai išlieka vieni kitiems svarbiausi. Ypač, kai į vargą tenka žvelgti su humoru. A. Šinkūnas pasidalijo ypatinga patirtimi, dėl kurios jaučia Dievo pamoką: neįgali dukra šeimai primena, kad gyvenime ne viskas rožėmis klota.

Daug dėmesio sulaukė ir orų prognozė, rodyta vasario 27 d. laidoje „Labas rytas, Lietuva“. Nors ir šilta, žiema išeiti neskuba – bus ir sniego, ir šalčio. Taip pranašaudama artimiausios savaitės orus sakė Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos Prognozių ir perspėjimų skyriaus vedėja Vida Ralienė. Išsami ateinančios savaitės orų prognozė pateikiama kiekvieną savaitę.

Žiūrovams buvo įdomi ir kulinarinė laida „Beatos virtuvė“. Laidoje viešėjo renginių bei televizijos laidų vedėja Eglė Kernagytė-Dambrauskė. Laidos rubrikoje „Giminės receptas“ ji pasidalijo savo šeimos firminio patiekalo – aromatingojo vištienos kario – receptu. E. Kernagytė-Dambrauskė papasakojo, iš kur išmoko maisto gamybos burtų – to ją išmokė tėčio mama, atrodžiusi it „ragana“.

1. „Laba diena, Lietuva“

Koronavirusui vos ketvertą pavojaus skalėje skirianti virusologė: visiškai nesuprantu šios panikos

2. „Klauskite daktaro“

Unikauskas: yra vienintelis efektyvus būdas atsikratyti pilvo riebalų – tai nėra taip sunku, kaip galvojate

3. „Stilius“

Almantas Šinkūnas jaučia Dievo pamoką: neįgali dukra primena, kad gyvenime ne viskas rožėmis klota

4. „Labas rytas, Lietuva“ orų prognozė

Orų prognozė: nors ir šilta, žiema išeiti neskuba – bus ir sniego, ir šalčio

5. „Beatos virtuvė“

Maisto gamybos burtų iš tėčio mamos išmokusi Eglė Kernagytė-Dambrauskė: mūsų šeimos firminis – aromatingasis vištienos karis