Naujienų srautas

Tavo LRT2020.02.26 11:16

Maudymosi šaltame vandenyje entuziastė Redita Dominaitytė: žmonės ieško būdų sau padėti

LRT.lt 2020.02.26 11:16

Aktorę ir Knygos teatro įkūrėją Reditą Dominaitytę domina moteriškumo tema, apie kurią ji kalbės LRT TELEVIZIJOS laidoje „Gyvenimo spalvos“. Ji taip pat dalysis savo patirtimis būnant Krizinio nėštumo centro savanore.

Nors daugumai labiau pažįstama kaip aktorė, Redita šiuo metu ypač daug dėmesio sulaukia dėl naujo savo pomėgio – maudynių šaltame Vilnelės vandenyje.

„Tai – ne tik maudynės, ne tik grūdinimasis, bet ir bendruomeniškumas. Dar viena proga susitikti, pabendrauti, palinkėti geros dienos ir su pozityvia energija grįžti prie savo kasdienių veiklų. Šaltukas veikia kaip prevencija prieš blogą nuotaiką“, – apie atrastą pomėgį maudytis šaltame vandenyje pasakos Redita.

Dar viena Reditą dominanti tema – moteriškumo tema. „Moteriškumas, moterystės klausimas iš tikrųjų daugiasluoksnė ir aktuali tema. Man atrodo, kad mes, moterys, tapome tokios stiprios, galingos ir verslios, mes praktiškai viską galime pačios pasidaryti, todėl mūsų gyvenime labai nedaug vietos lieka vyrams“, – laidoje kalbės aktorė.

Nors pati Redita džiaugiasi laiminga santuoka, dieną moteris praleis savanoriaudama Krizinio nėštumo centre, teikiančiame pagalbą besilaukiančioms moterims ir poroms. „Pasąmonėje buvo susiformavęs kitoks vaizdas – maniau, kad čia lauks nelaimingos moterys, tačiau taip nėra“, – kalbės Knygos teatro įkūrėja R. Dominaitytė.

Laida „Gyvenimo spalvos“ rodoma trečiadieniais 19.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ. Sėkmingi žinomi Lietuvos žmonės dienai tampa skirtingų sričių savanoriais. Dalydamiesi savo gyvenimo patirtimi ir laiku jie ne tik padeda sėkmės stokojantiems, bet ir patys iš naujo susipažįsta su savimi.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą