Tavo LRT

2020.02.25 10:38

Naujojo LRT muzikinio projekto mažieji dalyviai sužavėjo Dovilę Filmanavičiūtę: „Megažvaigždės!“

LRT.lt2020.02.25 10:38

„Vis dar negaliu patikėti, kokia jaunoji karta auga. Nežmoniškai talentingi, balsingi, artistiški, profesionalūs ir nebijantys būti kitokie! Man atrodo, kad scenos patirties turintiems mūsų projekto vyresniesiems bus ko pasimokyti iš projekte dalyvaujančių vaikų“, – sako šį šeštadienį, vasario 29 d., LRT TELEVIZIJOS eteryje startuosiančio naujojo projekto „Dainuok su manim“ komisijos narė dainininkė, kūrybininkė Dovilė Filmanavičiūtė.

„Dainuok su manim“ – pasaulyje dar nematyto, Lietuvoje sukurto formato muzikinis projektas, kuriuo siekiama atrasti naujų jaunųjų talentų. Jo ašimi taps talentingų vaikų ir ryškiausių Lietuvos žvaigždžių duetų konkursas. Projekto intriga – duetai susikurs atrankinių laidų metu, televizijos žiūrovų akivaizdoje. Iš pusės tūkstančio vaikų atrinkti projekto dalyviai, jaunieji dainininkai, sieks atskleisti savo muzikinius gebėjimus ir sudominti muzikos profesionalus.

Projekto, kurio premjera įvyks šeštadienį, kelios pirmosios laidos jau nufilmuotos. Dovilė sako, kad darbas komisijoje šį kartą ypač sudėtingas. „Vaikai vienas už kitą geresni, o juk reikia kažkam pasakyti „ne“! Buvo labai sunku““, – pripažins Dovilė.

Pirmosiose atrankinėse laidose komisijos, kurioje taip pat bus LRT populiariosios muzikos vyriausiasis redaktorius Ramūnas Zilnys ir muzikantas, kompozitorius Stanislavas Stavickis-Stano, balsas bus tik patariamasis. Komisija padės profesionalams apsispręsti, ką pasirinkti į muzikinių kovų porininkus.

„Šis projektas – unikalus. Ir tai labai justi. Tikiuosi, kad visi iš jo išsineš patirčių, kurios pakylės. Stengsimės dėl to iš visų jėgų! Man patinka dovanoti žmonėms ryškiausias emocijas, patinka įkvėpti būti drąsesniems, nuoširdesniems. Ką tik su šeima grįžome iš Palangos – parsivežiau tokius glėbius šiltų žodžių iš praeivių! Kaip galėčiau nenorėti to televizinio šurmulio patirti dar ir dar kartą“, – sako Dovilė ir kviečia žiūrėti projektą „Dainuok su manim“.

„Dainuok su manim“ projekto vedėjai – TV žiūrovų numylėtinė Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir kiek vėliau prie jos prisijungsiantis TV žiūrovų taip pat jau pasiilgtas Giedrius Savickas.

Projektas „Dainuok su manim“ LRT TELEVIZIJOS eteryje bus rodomas nuo vasario 29 d. šeštadieniais, nuo 21.00 valandos.