Tavo LRT

2020.02.25 09:21

Neatpažintam Švenčionių rajono merui – mokyklos direktorės kritika

LRT.lt2020.02.25 09:21

Trečiadienį LRT TELEVIZIJOS laidos „Nepažintas meras“ herojumi taps neatpažįstamai perrengtas ir nugrimuotas Švenčionių rajono meras Rimantas Klipčius. Antrą kadenciją rajonui vadovaujantis meras laidos filmavimo metu savo atžvilgiu išgirs ir kritikos.

Pirmoji problema, kurią ėmėsi spręsti meras – perpildyta automobilių stovėjimo aikštelė prie Švenčionių poliklinikos. Vėliau paaiškėjo, kad su panašia bėda susiduria ir miestelyje veikiančios ligoninės lankytojai.

Kita vietos gyventojų žurnalistui Edvardui Kubiliui įvardyta bėda – avarinės būklės Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos laiptai. Užėjęs pas gimnazijos direktorę jos nepažintas meras turės išklausyti ne itin mielus ausiai žodžius apie tai, kad savivaldybė neskiria pakankamai pinigų ir apskritai jiems rodo mažesnį dėmesį nei kitoms rajono mokykloms.

„Norėtųsi, kad įstaigų vadovai susidėliotų prioritetus. Prašymo parašymas nėra problemos sprendimas. Tikrai galime ieškoti variantų ir situaciją spręsti“, – sakys Švenčionių rajono meras R. Klipčius.

Kaip seksis Švenčionių rajono merui likti neatpažintam ir spręsti gyventojų įvardytas problemas, pamatysite šį trečiadienį 21.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

LRT TELEVIZIJOS realybės dokumentikos laida „Nepažintas meras“ leidžia žiūrovams artimiau susipažinti su šalies savivaldybių vadovais, o jiems – pažvelgti į savo miestą ar rajoną paprasto gyventojo akimis. Projekte pasiryžę dalyvauti merai, perrengti ir neatpažįstamai nugrimuoti, gerą pusdienį praleidžia kaip paprasti savivaldybės gyventojai spręsdami įvairias kasdienes problemas ir aiškindamiesi, ar tikrai jiems pavaldžių institucijų durys atviros visiems.