Naujienų srautas

Tavo LRT2020.02.24 14:20

Nepraleiskite progos pamatyti: LRT filmų gidas

LRT.lt 2020.02.24 14:20

Šią savaitę kino mylėtojams žadame daug prasmingų valandų prie TV ekranų. Išrinkome net šešis išskirtinius kino filmus, kuriuos pamatyti išties verta.

Ketvirtadienis. Vasario 27 d.

„Elito kino“ rubrikoje – 2016 metais pasirodžiusi drama „Komivojažierius“. Filmas Kanų kino festivalyje apdovanotas už geriausią scenarijų, pelnė „Oskarą“ kaip geriausias užsienio kino juosta. Pagrindiniai filmo herojai – Emadas ir Rana, pora gyvenime ir scenoje – yra priversti palikti savo namus ir priimti draugo pasiūlymą apsigyventi jo būste, tačiau ir čia poros laukia išbandymai – Rana sužeidžiama nepažįstamo žmogaus. Emadas siekia teisingumo ir ima ieškoti skriaudėjo. Prieš pat filmą, 21.33 val., LRT PLIUS rubrikoje „3 minutės iki kino“ šią juostą pristatys kino režisierius Andrius Stonys.

Penktadienis. Vasario 28 d.

Europos kino rubrika šįkart nukels į Prancūzijos širdį. Sulaukusi netikėto laiško kanadietė Fiona susikrauna lagaminą ir išvyksta į Paryžių gelbėti 88-erių tetą. Nepažįstamas miestas merginai atrodo labai svetimas, tačiau mergina sutinka vienišą klajoklį, kuris tampa jos gidu ir parodo dar nepažintą Paryžių. Kupiną netikėtumo ir nuotykių komediją „Pasiklydę Paryžiuje“ pamatysite per LRT PLIUS, nuo 21.30 val.

Penktadienio vakarą kviečiame užbaigti detektyvine drama „Aštuntas puslapis“. Specialiųjų tarnybų agentas Džonas Vorikeris priverstas išnarplioti paslaptingus dokumentus, kuriuos prieš mirtį palieka geriausias draugas. Agentas Vorikeris ieškodamas tiesos apie paliktus dokumentus įsisuka į pavojingų intrigų sūkurį. Iš pradžių nerimą kėlusi kaimynė Nensi vis labiau ima patikti Vorikeriui. Įtampos persmelktą kino juostą žiūrėkite per LRT TELEVIZIJĄ, 22.50 val.

Šeštadienis. Vasario 29 d.

Šeštadienio vakarą LRT PLIUS „Kino žvaigždžių alėjoje“ – 13 kino apdovanojimų pelniusi drama „Nežudyk strazdo giesmininko“. Kino juosta sukurta pagal amerikiečių rašytojos Harper Lee romaną. Alabamoje gyvenantis advokatas Atikas Finčas augina du vaikus: šešerių metų dukterį Džem ir sūnų Skotį. Filmo veiksmas prasideda tuomet, kai advokatas nusprendžia ginti afroamerikiečių kilmės vyrą, kaltinamą jaunos moters išprievartavimu. Toks sprendimas visam laikui pakeis ne tik tėvo, bet ir jo vaikų gyvenimus. Ar pavyks pakeisti žmonių požiūrį ir išsaugoti šeimą, žiūrovai išvys 21.00 val.

LRT TELEVIZIJA paruošė įspūdingą muzikinę komediją, kurioje pagrindinį vaidmenį atlieka Billie Joe Armstrong – pankroko grupės „Green day“ vokalistas. Kaip suderinti laisvę, beprotybę ir pankroką su šeima ir atsakomybėmis? Kartais reikalingas labai geras vakarėlis, kad iš tiesų surastum savąjį kelią. Pašėlusi komedija „Įprastas pasaulis“ jau šį šeštadienį, 23.10 val.

Sekmadienis. Kovo 1 d.

Sekmadienio vakarą LRT TELEVIZIJOS eteryje – tikrais įvykiais paremta, kvapą gniaužianti drama „Didysis stebuklas“. Arktyje į spąstus pakliuvusi trijų banginių šeima laukia pagalbos. Banginių gelbėjimo operaciją pradeda gyvūnų mylėtoja Reičel. Viltis išgelbėti pilkųjų banginių šeimą mažėja, todėl kiekviena minutė itin svarbi. Meilės, drąsos ir ryžto kupiną istoriją žiūrėkite sekmadienį, 23.30 val.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi