Naujienų srautas

Tavo LRT2020.02.24 10:40

Praėjusią savaitę daugiausia žiūrovų dėmesio sulaukė atrankos į „Euroviziją“ finalas ir Unikausko patarimai

LRT.lt 2020.02.24 10:40

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Žiūrimiausias praėjusios savaitės įrašas – atrankos į „Euroviziją“ finalas. Vasario 15 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje aidėjo kurtinančios ovacijos ir džiaugsmo šūksniai – susumavus komisijos ir žiūrovų balsus paaiškėjo, kad gegužę į didžiąją „Euroviziją“ Roterdame Lietuva siunčia „The Roop“ su daina „On Fire“.

LRT žiūrovams taip pat buvo įdomi laida apie sveikatą „Klauskite daktaro“. Ar būna taip, kad ryte nubundate jau pavargę, o kava situacijos nepagerina? Visą dieną negalite rasti jėgų darbams atlikti ir nuolat esate tarsi rūke? Teks pripažinti – jums lėtinis nuovargis. Daktaras Alvydas Unikauskas lėtinio nuovargio sindromą apibūdina taip: priežastis nežinoma, fiziniai pratimai būklę pablogina, o miegas – prastas ir savijautos nepagerina. Nėra jokių tyrimų, kuriais remiantis lėtinį nuovargį galėtume įvardyti kaip ligą. Kaip kovoti su šia būkle – laidos įraše.

Dar vienas daug dėmesio sulaukęs įrašas – orų prognozė, nuskambėjusi vasario 20 d. laidoje „Labas rytas, Lietuva“. Šią žiemą vienas šilumos rekordas veja kitą, tačiau pasakodama, kas laukia ateinančią savaitę, sinoptikė Izolda Marcinonienė tikino: dar yra vilties šiemet pamatyti sniegą.

Į LRT žiūrimiausių įrašų TOP 5 pateko ir laida „Visi kalba“. Laidos viešnia, Seimo narė, buvusi Seimo pirmininkė bei socialinės apsaugos ir darbo ministrė Irena Degutienė Seime jau šešias kadencijas iš eilės. Politikė pažymi, kad per šį laikotarpį jos reputacija stipriai nesvyravo. Pasak I. Degutienės, atleisti Seimo narius gali tik tauta, nes ji – jų darbdavys. Pašnekovė negailėjo kritikos dabartiniam Seimui, kurį pavadino blogiausiu.

Žiūrovai taip pat domėjosi draminiu serialu „Naujasis popiežius“. Šis serialas – didelio populiarumo sulaukusio serialo „Jaunasis popiežius“ tęsinys. Italo Paolo Sorrentino režisuotoje dramoje galima išvysti dvi kino žvaigždes – „Jaunajame popiežiuje“ Pijų XIII vaidinusį Jude`ą Law ir Johną Malkovichių, įkūnysiantį popiežių Joną Paulių III. „Naujajame popiežiuje“ trumpam pasirodys net atlikėjas Marilyn Mansonas. Serialą 14 dienų po pasirodymo televizijos eteryje galima pamatyti ir LRT MEDIATEKOJE.

1. Atrankos į „Euroviziją“ finalas

Eurovizija 2020. Finalas. Charizma suliepsnojo: „uždegti“ Roterdamo važiuos „The Roop“

2. „Klauskite daktaro“

Lėtinio nuovargio trijulė: prastas miegas, nė lašo jėgų ir skendėjimo rūke jausmas

3. „Labas rytas, Lietuva“

Orų prognozės: nors vienas šilumos rekordas veja kitą, sniego pamatyti vilties dar yra

4. „Visi kalba“

Politikoje mesijų nematanti Irena Degutienė: blogiausias Seimas – šis

5. „Naujasis popiežius“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi