Naujienų srautas

Tavo LRT2015.09.22 10:26

Rubrikoje „Debiutas“ šuolį parašiutu išbandžiusi J. Balčiūnaitė: tai – geras jausmas

Šuolis parašiutu – pramoga, kurią tikriausiai ne vienas norėtume išbandyti, tačiau nesiryžtame. Gal bijome aukščio ar manome, kad tai per sudėtinga. LRT TELEVIZIJOS žurnalistas Richardas Jonaitis ir aktorė Jovita Balčiūnaitė naujoje laidos „Labas rytas, Lietuva“ rubrikoje „Debiutas“ šį kartą savo kailiu išbandė šuolį parašiutu.

Šuolis parašiutu su instruktoriumi – pramoga, subalansuota tiems, kurie nemėgsta ilgų teorinių įžangų, nebijo aukščio ir alksta adrenalino. Teorijai skirtos daugmaž 10 min.

„Man atrodo, kad žmonės tampa drąsesni, tad šią pramoga išbando ne tik vaikinai, kaip anksčiau visi įsivaizduodavo. Vis vyresnio amžiaus žmonės atvažiuoja – buvo netgi klasės auklėtoja, kuriai [šuolį parašiutu] padovanojo mokiniai. Ir ji drąsiai iššoko. Žmonės supranta, kad tai nėra ekstremalus sportas, o dalykas, kurį reikia patirti kiekvienam“, – pasakoja Klaipėdos parašiutininkų klubo vadovas Gytis Skučas.

„Projekto esmė yra ta, kad išbandome naujus dalykus pirmą kartą. Tai yra geras jausmas“, – leisdamasi su parašiutu tikino aktorė J. Balčiūnaitė.

Plačiau apie tai žiūrėkite LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ reportaže.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi