Naujienų srautas

Tavo LRT2020.02.21 08:54

Naujojo LRT muzikinio projekto vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė: čia vadovaujamasi širdimi

LRT.lt 2020.02.21 08:54

Jau visai netrukus LRT TELEVIZIJOS eteryje startuos Lietuvoje sukurto ir pasaulyje dar nematyto formato muzikinis projektas „Dainuok su manim“, kuriuo siekiama atrasti naujų jaunųjų talentų.

Dainų konkurso ašimi taps vaikų ir muzikos žvaigždžių duetai, kurie susikurs laidų metu. Iš pusės tūkstančio vaikų atrinkti projekto dalyviai, jaunieji dainininkai, sieks atskleisti savo muzikinius gebėjimus ir sudominti muzikos profesionalus. Žinomi atlikėjai, kol kas slepiantys savo tapatybes, pasirinks muzikinių kovų porininkus.

„Dainuok su manimi“ projekto vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė sako, kad konkurso taisyklės yra paprastos. „Muzikos profesionalai, išgirdę jaunąjį konkurso dalyvį, turės labai greitai apsispręsti ir paspausti specialų mygtuką. Du pirmieji mygtuką paspaudę profesionalai jaunajam dalyviui ištars lemtingą frazę „Dainuok su manim“ ir pasiūlys dainuoti duetu. Tuomet jau pats vaikas spręs, kurio muzikos profesionalo pasiūlymą priimti. Susikūrus duetui profesionalas atskleis savo tapatybę. Patikėkite, vaikų veiduose išvysite neįtikėtinas, pačias tikriausias emocijas“, – sako J. Jurkutė-Širvaitė.

Pirmojoje laidoje frazę „Dainuok su manim“ išgirs keturi vaikai, kurie kartu su žvaigžde toliau tęs muzikinę kelionę. „Atskleisiu paslaptį – susikūrę duetai nustebins ne vieną. Kai kurie vaikai – lyg jaunesnės jas pasirinkusių Lietuvos žvaigždžių kopijos. Buvo akivaizdu, kad vaikus profesionalūs dainininkai rinkosi ne tik įvertinę vokalines galimybes. Priimdami sprendimą jie vadovavosi ir širdimi“, – pažymi J. Jurkutė-Širvaitė.

Profesionalių dainininkų tapatybės kol kas dar neatskleidžiamos, tačiau, pasak projekto kūrėjų, jie žiūrovams yra puikiai pažįstami. „Dainininkai – aukščiausios klasės profesionalai, žiūrovų ir klausytojų numylėtiniai. Jų kūriniai „Youtube“ platformoje renka milijonus peržiūrų, albumai tampa platininiais, kai kurie iš jų yra atpažįstami ir už Lietuvos sienų“, – sako projekto kūrėjas Laurynas Šeškus.

Apsispręsti žvaigždėms padės ir patariamąjį balsą turinti komisija: kūrybininkė Dovilė Filmanavičiūtė, LRT populiariosios muzikos vyriausiasis redaktorius Ramūnas Zilnys ir muzikantas, kompozitorius Stanislavas Stavickis-Stano.

„Dainuok su manim“ projekto vedėjai – TV žiūrovų numylėtinė Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir kiek vėliau prie jos prisijungsiantis TV žiūrovų taip pat jau pasiilgtas Giedrius Savickas.

Projektas „Dainuok su manim“ LRT TELEVIZIJOS eteryje bus rodomas nuo vasario 29 d. šeštadieniais, nuo 21 val.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą