Naujienų srautas

Tavo LRT2020.02.19 09:41

„Gyvenimo spalvose“ – menininkų Marcinkevičių šeima

LRT TELEVIZIJOS laidos „Gyvenimo spalvos“ herojais šį trečiadienį taps menininkų Indros ir Vilmanto Marcinkevičių šeima. Tris dukras auginantys menininkai dieną praleido bendraudami su „SOS vaikų kaimo“ dienos centro vaikais. Indra mokys juos kepti tortą, Vilmantas – žaisti badmintoną.

Savo laime norintys dalytis menininkai ir patys yra perėję sudėtingus gyvenimo etapus. „Kai man buvo vienuolika, mirė mama. Šeši vaikai likome našlaičiais. Nė vienam to nelinkėčiau, tai yra didžiulė netektis, kuri lydi mane visą gyvenimą. Džiaugiuosi, kad yra tokie centrai. Vaikai būdami čia yra laimingi“, – laidoje sakys Indra.

Vilmantas, garsus dailininkas, nutapęs ne vieną Danijos karališkosios šeimos nario portretą, laidoje papasakos, kokio netikėčiausio užsakymo yra sulaukęs. Su menininku susisiekęs mirusio verslininko, Vilmanto kūrybos gerbėjo, sūnus paklausė, ar galėtų dailininkas ištapyti karstą. „Skambina verkdamas – ar tu atvyktum ištapyti tėvo karstą? Galvojau, kas per nesąmonė. Sako, kad tai jo mama prašė, kad galiu atsisakyti“, – įvykį prisimins menininkas, supratęs, kad šiai šeimai jo kūriniai jau tapo neatsiejama jų gyvenimo dalimi.

Laida „Gyvenimo spalvos“ rodoma trečiadieniais 19.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ. Sėkmingi žinomi Lietuvos žmonės dienai tampa skirtingų sričių savanoriais. Dalydamiesi savo gyvenimo patirtimi ir laiku jie ne tik padeda sėkmės stokojantiems, bet ir patys iš naujo susipažįsta su savimi.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą