Tavo LRT

2020.02.18 12:06

Nepažintas Radviliškio rajono meras poliklinikoje sukėlė tikrą sąmyšį

LRT.lt 2020.02.18 12:06

Trečiadienį, vasario 19 d., LRT TELEVIZIJOS laidos „Nepažintas meras“ herojumi taps jau šeštą kadenciją Radviliškio rajono savivaldybei vadovaujantis Antanas Čepononis.

Žurnalisto Edvardo Kubiliaus kalbinti Radviliškio gyventojai dažniausiai vardijo dvi problemas: miesto centro autobusų stoteles išdaužytais langais ir patekimą į miesto polikliniką. Į antrąjį jos aukštą galima užlipti tik laiptais, o tai sudėtinga judėjimo negalią turintiems ar sunkiau vaikštantiems gyventojams.

Aiškintis problemos tiesiu taikymu į polikliniką ir nukeliaus neatpažįstamai perrengtas ir nugrimuotas meras. Neegzistuojančio gyventojo vardu prisistačiusio mero pasirodymas poliklinikoje sukels nemažai sumaišties, įsikišti teks ir laidos kūrybinei komandai. Poliklinikoje apsilankęs meras pripažins, kad lifto problema jam nėra naujiena: „Tai įsisenėjusi problema, kurią, ko gero, turėjome spręsti daug anksčiau.“

Tačiau išdaužyti miesto centre esančių autobusų stotelių langai merui buvo naujiena. „Po akim turi bėdą, bet kartais jos nematai. Nepastebėjau, bet žmonių pastaba labai teisinga“, – sakys Radviliškio rajono savivaldybės vadovas.

Kaip merui A. Čepononiui seksis bendrauti su jam pavaldžių institucijų atstovais ir ar pavyks išspręsti gyventojų įvardintas problemas, paaiškės jau trečiadienį 21.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

LRT TELEVIZIJOS realybės dokumentikos laida „Nepažintas meras“ leidžia žiūrovams artimiau susipažinti su šalies savivaldybių vadovais, o jiems – pažvelgti į savo miestą ar rajoną paprasto gyventojo akimis. Projekte pasiryžę dalyvauti merai, perrengti ir neatpažįstamai nugrimuoti, gerą pusdienį praleidžia kaip paprasti savivaldybės gyventojai spręsdami įvairias kasdienes problemas ir aiškindamiesi, ar tikrai jiems pavaldžių institucijų durys atviros visiems.