Tavo LRT

2020.02.17 11:11

„The Roop“ pasirodymas atrankos į „Euroviziją“ finale – žiūrimiausias praėjusios savaitės įrašas

LRT.lt 2020.02.17 11:11

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę daugiausia žiūrovų dėmesio sulaukė grupės „The Roop“ pasirodymas „On Fire“ atrankos į „Euroviziją“ finale. Šeštadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje aidėjo kurtinančios ovacijos ir džiaugsmo šūksniai – susumavus komisijos ir žiūrovų balsus paaiškėjo, kad gegužę į didžiąją „Euroviziją“ Roterdame Lietuva siunčia „The Roop“.

Taip pat praėjusią savaitę žiūrovams buvo įdomi laida „Veranda“. Žurnalistė Edita Mildažytė, ilgokai gyvenusi namuose be pokyčių, praėjusią vasarą pasiryžo remontui. Investicija buvo nemenka, prisipažįsta laidos herojė, pirmiausia norėjusi sutvarkyti strateginius dalykus, nuo kurių priklauso gyvenimo kokybė ir saugumas. Buvo pakeista ir būsto estetika. Kaip pasisekė suvaldyti poreikius ir norus, galimybes ir vizijas? Vis dėlto autentikos nepalietusi E. Mildažytės namų renovacija galėjo ir neįvykti – aplinkiniai ragino parduoti namus, kad neslėgtų prisiminimai apie vyrą.

Dar vienas daug dėmesio sulaukęs įrašas – LRT RADIJO laida „Geriausi dalykai namie“. Apie namus, geriausią silkę ir kojinių adymą, apie santykius ir skyrybas, kaip ruošti maistą, kad jo užtektų ilgam, kuo turime būti vienas kitam namuose – atviras laidos vedėjos Beatos Nicholson pokalbis su žurnaliste Edita Mildažyte, kuri sako: „Žvelgdama į virtinę skyrybų norėčiau tiems žmonėms pasakyti – geriau jau nebus, tik blogiau.“

LRT žiūrovus sudomino ir vasario 11 d. „Žinių“ reportažas apie verslininko „idėją“: kaimynus nuo namų atitvėrė užkardu, už kurio pakėlimą – atsiskaitymas žetonais. Šiaulių rajono gyventojai skundžiasi tapę prestižinio kvartalo įkaitais, esą vienas verslininkas, nusipirkęs dalį gatvės, joje pastatė užtvarą ir reikalauja kaskart susimokėti už teisę pravažiuoti.

Į LRT mediatekos žiūrimiausių įrašų TOP 5 pateko ir laida „Gyvenimo spalvos“, kurios herojais šįkart tapo žurnalistė Daiva Žeimytė-Bilienė ir Lietuvos paralimpinio komiteto prezidentas Mindaugas Bilius. Jiems tragiškų išbandymų likimas atseikėjo su kaupu. Jei reikėtų trumpai papasakoti apie savo gyvenimą, D. Žeimytė-Bilienė apibūdintų jį kaip likimą su mirties ženklu. „Mane nuolat, nuo pat vaikystės, lydėjo artimų žmonių mirtys“, – sunkiais išgyvenimais dalijasi moteris. „Manęs galėjo jau ir nebebūti, bet likau“, – prasitaria taip pat su mirtimi prasilenkęs žurnalistės vyras M. Bilius.

1. Grupės „The Roop“ pasirodymas „On Fire“ atrankos į „Euroviziją“ finale

Eurovizija 2020. Finalas. The Roop – „On Fire“

2. „Veranda“

Autentikos nepalietusi Editos Mildažytės namų renovacija galėjo neįvykti: ragino parduoti namus, kad neslėgtų vyro prisiminimai

3. „Geriausi dalykai namie“


4. „Žinios“

Verslininko idėja: kaimynus nuo namų atitvėrė užkardu, už kurio pakėlimą – atsiskaitymas žetonais

5. „Gyvenimo spalvos“

Nuo vaikystės netekčių lydima Daiva Žeimytė-Bilienė: mano gyvenimas – likimas su mirties ženklu