Naujienų srautas

Tavo LRT2020.02.10 11:27

Praėjusią savaitę žiūrovus domino ekspertų komentarai apie košę laidoje „Vartotojų kontrolė“

LRT.lt 2020.02.10 11:27

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusios savaitės žiūrimiausias įrašas – laida „Vartotojų kontrolė“. Vieni sako, kad pusryčiai – pagrindinis dienos patiekalas, kiti jų visiškai atsisako arba tiesiog suvalgo keletą sumuštinių. Tačiau mitybos specialistai teigia, kad šiam valgymui reikia skirti ypatingą dėmesį. Pusryčių maistas turi būti šiltas, lengvai virškinamas ir suteikiantis daug energijos. Visus šiuos kriterijus atitinka naminė košė. Tačiau kokią košę rinktis ir ar gali greitai paruošiama košė vadintis naudinga?

Žiūrovus taip pat sudomino satyrinė politinė laida „Dviračio žinios“. Atvirų pokalbių už uždarų durų laidoje „Landa su Rūta“ lankėsi Eglė Kručinskienė ir dalijosi savo politinėmis idėjomis. Laida „Landa su Rūta“ lenda į jūsų asmeninį gyvenimą tam, kad jūs galėtumėte įlįsti į televiziją, sako laidos kūrėjai.

Itin daug dėmesio sulaukė ir Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos dainų konkursas „Dainų dainelė“. Šį konkursą LRT pradėjo rengti dar 1974 m. Nuo 1998 m. Švietimo ir mokslo ministerijos pavedimu „Dainų dainelę“ organizuoja Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla. Kiekvieną sekmadienį nuo vasario 2 d. iki balandžio 5 d. tiesioginėse laidose komisija rinks po 4 laureatus, kurie gegužės 3 d. susitiks „Dainų dainelės“ baigiamajame laureatų koncerte.

Į LRT mediatekos žiūrimiausių įrašų TOP 5 pateko ir laida „Beatos virtuvės“. Savo firminį kotletų receptą žiūrovams atskleidusi Edita Mildažytė sako, kad patys skaniausi dalykai yra paprasti. Laidos vedėja Beata Nicholson prisipažino, kad tokių kotletukų dar nėra kepusi, o žinoma laidų vedėja, žurnalistė E. Mildažytė pasakojo, kaip pasigaminti paprastą, bet tikrai labai gardų patiekalą pietums.

Tarp praėjusios savaitės žiūrimiausių – ir laida „Labas rytas, Lietuva“. Žiūrovai domėjosi artimiausiomis orų prognozėmis. Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos Prognozių ir perspėjimų skyriaus vedėja Vida Ralienė teigė, kad reikėtų džiaugtis tuo, ką turime – staigiai atėjusi žiema greičiausiai taip pat staigiai ir išeis.

1. „Vartotojų kontrolė“

Mėgstantiems greitai paruošiamas košes – medikų įspėjimas: organizmas jų neatpažįsta

2. „Dviračio žinios“

Dviračio žinios. Eglė Kručinskienė: eisiu į Seimą, kadangi nieko nedirbu ir turiu laiko

3. „Dainų dainelė“

Dainų dainelė 2020 I laida. Ryškiaspalviai pasirodymai, pirmosios gerbėjų gėlės ir nenumaldomas jaudulys

4. „Beatos virtuvė“

Firminį kotletų receptą atskleidusi Edita Mildažytė: paprasti dalykai – patys skaniausi

5. „Orų prognozė“

Orų prognozės: žiema užsibūti neketina – laukia šiltesni, bet vėjuoti orai
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą