Naujienų srautas

Tavo LRT2020.02.05 09:56

Prie LRT TELEVIZIJOS žinių vedėjų komandos jungiasi žurnalistė Simona Vasiliauskaitė

LRT.lt 2020.02.05 09:56

Nuo vasario 9 d. LRT TELEVIZIJOS informacinėse žinių laidose Lietuvos ir pasaulio aktualijas pristatys nauja vedėja – žurnalistė Simona Vasiliauskaitė. Simoną žiūrovai matys ir „Labas rytas, Lietuva“ žinių laidose, ir darbo dienomis nuo 14 val. transliuojamose „Žiniose“ (14.00, 15.00, 16.00 ir 17.30 val.).

„Nors televizijoje retsykiais tenka pasirodyti, vesti televizijos žinias – man visiškai naujas ir labai atsakingas iššūkis. Didžiuojuosi turėsianti galimybe pranešti žmonėms, kas būtent šiuo metu vyksta svarbiausio Lietuvoje ir visame pasaulyje. Kol kas dar reikia daug ko išmokti, bet labai vertinu kolegų rodomą pasitikėjimą ir tikiuosi, kad tiek jų, tiek žiūrovų lūkesčius ilgainiui pavyks pateisinti“, – sako Simona Vasiliauskaitė.

Iki šiol Simona buvo labiau pažįstama LRT RADIJO klausytojams – čia ji dirbo radijo naujienų tarnyboje reportere, o pernai sėkmingai debiutavo kaip tiesioginės informacinės radijo laidos „60 minučių“ vedėja. Be to, pernai Simona išbandė ir darbo prieš TV kameras specifiką – Baltijos kelio 30-mečio minėjimo metu Simona keliavo Baltijos kelio maršrutu, rengė reportažus ir vedė specialiąsias laidas tiesioginio TV eterio metu. Nuo praėjusių metų rudens Simona taip pat prisijungė prie LRT TELEVIZIJOS laidos „Laba diena, Lietuva“ socialinių tinklų apžvalgininkų.

Sėkmingas Simonos debiutas buvo įvertintas ir pačių LRT kolegų – praėjusią savaitę surengtuose LRT apdovanojimuose „Auksinės bitės 2019“ Simona atsiėmė „Metų debiuto“ apdovanojimą.

„Žiniasklaidos padangėje Simona sužibo kaip meteoras. Nors Simona dar labai jauna, tik pernai baigė žurnalistikos studijas, tačiau ji yra fenomenali, apdovanota daug talentų. Televizijos ekrane Simona – gyva, energinga, atsakinga, pasitempusi, šmaikšti, nebijo išlipti iš komforto zonos, nori nuolat tobulėti, todėl pasiūlėme jai išbandyti ir žinių vedėjos darbą. Kasdienis eteris – iššūkis, be greitos reakcijos ir drąsos neišsiversi, tačiau neabejojame, kad Simona puikiai su viskuo susitvarkys“, – sako LRT TV naujienų tarnybos vadovė Inga Larionovaitė.

Naujosios žinių vedėjos Simonos debiutas bus ypatingas – tą pačią vasario 9 d. ji vienam vakarui laikinai taps ir ilgiausiai rodomos TV žinių laidos „Panorama“ vedėja. Simona sako, kad didelių iššūkių per dvejus darbo LRT metus jau buvo ne vienas. „Mano pirmoji LRT RADIJUJE vesta laida buvo 5 valandų trukmės, o pirmasis debiutas televizijoje vyko iš Estijos, truko pusvalandį ir žmonės jį galėjo stebėti Katedros aikštėje per didelį ekraną“, – sako naujoji LRT TELEVIZIJOS žinių vedėja S. Vasiliauskaitė.

Prisijungusi prie LRT TELEVIZIJOS žinių vedėjų komandos Simona ir toliau dirbs LRT RADIJO laidoje „60 minučių“.

Kaip LRT TELEVIZIJOS žinių vedėja Simona debiutuos vasario 9 dieną – 15.30 val. ir 17.30 val. transliuojamose „Žiniose“, 20.30 val. ves „Panoramą“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą