Naujienų srautas

Tavo LRT2020.02.04 09:14

„Nepažinta mere“ tapusi Trakų rajono vadovė vietos valdžiai vos nepateikė sąskaitos už sugadintą paspirtuką

LRT.lt 2020.02.04 09:14

Šį trečiadienį LRT TELEVIZIJOS laidos „Nepažintas meras“ heroje taps Trakų rajono vadovė Edita Rudelienė. Trakų rajonui moteris vadovauja jau antrą kadenciją iš eilės, tad pakeisti įvaizdį taip, kad merės nepažintų ir gyventojai, ir savivaldybės darbuotojai, buvo nemažas iššūkis. Tačiau užduotis puikiai pavyko – perrengtos ir plaukų spalvą pakeitusios merės nepažino net anyta.

Įvaizdį pakeitusi Edita ėmėsi spręsti problemas, kurias vietos gyventojai įvardijo laidos vedėjui, žurnalistui Edvardui Kubiliui. Jų Trakų rajono gyventojai išvardijo ne vieną. Kalbintiems žmonėms ypač kliuvo šaltuoju metų laiku neveikiantys viešieji tualetai ir link Trakų pilies vedantis pėsčiųjų takas, kuris lankytojams su vaikiškais vežimėliais kartais yra vargiai išvažiuojamas.

Nieko nelaukdama E. Rudelienė sės ant elektrinio paspirtuko ir imsis spręsti prastai išvažiuojamo pakrantės pėsčiųjų tako klausimą. Patekusi pas Trakų rajono savivaldybės administracijos direktorių ir savivaldybės architektą moteris piktinsis nesutvarkytu taku ir net pagrasins pateiksianti savivaldybei sąskaitą už jame sugadintą paspirtuką.

Trakų rajono merė ne tik pažadės artimiausiu metu problemas išspręsti, bet ir džiaugsis eksperimento rezultatais. „Buvo įdomu pažiūrėti į situaciją iš šono, kai žmonės tavęs neatpažįsta“, – sakys E. Rudelienė.

LRT TELEVIZIJOS realybės dokumentikos laida „Nepažintas meras“ leidžia žiūrovams artimiau susipažinti su šalies savivaldybių vadovais, o jiems – pažvelgti į savo miestą ar rajoną paprasto gyventojo akimis. Projekte pasiryžę dalyvauti merai, perrengti ir neatpažįstamai nugrimuoti, gerą pusdienį praleidžia kaip paprasti savivaldybės gyventojai spręsdami įvairias kasdienes problemas ir aiškindamiesi, ar tikrai jiems pavaldžių institucijų durys atviros visiems.

Laida „Nepažintas meras“ – kiekvieną trečiadienį 21.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi