Naujienų srautas

Tavo LRT2020.02.03 10:21

Mildažytės kotletukų receptas „Beatos virtuvėje“ – žiūrimiausias praėjusios savaitės įrašas

LRT.lt 2020.02.03 10:21

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Žiūrimiausias praėjusios savaitės įrašas LRT mediatekoje – „Beatos virtuvės“ laida. Savo firminį kotletų receptą žiūrovams atskleidusi Edita Mildažytė sako, kad patys skaniausi dalykai yra paprasti. Laidos vedėja Beata Nicholson prisipažino, kad tokių kotletukų dar nėra kepusi, o žinoma laidų vedėja, žurnalistė E. Mildažytė pasakojo, kaip pasigaminti paprastą, bet tikrai labai gardų patiekalą pietums.

Dar viena daug dėmesio sulaukusi laida – „Klauskite daktaro“. Ciberžolė, kardamonas, imbieras – prieskoniai ne tik lentynai puošti, bet ir širdžiai stiprinti, sako laidos vedėjas Alvydas Unikauskas. Anot jo, norint išsaugoti sveiką širdį reikia atsisakyti ne tik blogųjų angliavandenių, bet ir reguliuoti į ruošiamą maistą dedamus prieskonius. Kokie prieskoniai ne tik gardina patiekalus, bet ir gerina širdies darbą, konsultuoja kardiologijos klinikos profesorė Jurgita Plisienė.

Į LRT mediatekos žiūrimiausių įrašų TOP 5 pateko ir laida „(Ne)emigrantai“. Kastyčio Kerbedžio dukros Konstancijos Sabaliauskienės ir jos vyro Remigijaus meilės istorija – lyg iš romantinio filmo. Mergina įsimylėjo Remigijų dar mokydamasi mokykloje – jis tada buvo dar nepilnametės Konstancijos fortepijono klasės mokytojas. Konstancijai talentingas mokytojas iškart krito į akį, todėl ji nieko nelaukdama jam prisipažino meilėje. Dabar jau sutuoktiniai neseniai grįžo iš emigracijos Kinijoje ir žengia savo pirmus žingsnius Lietuvoje.

Žiūrovai domėjosi ir laida „Labas rytas, Lietuva“. Studijoje svečiavęsis psichologas Eugenijus Laurinaitis kalbėjo apie perdegimo sindromą. Anot jo, nors perdegimo sindromas yra gana naujas terminas, jo būta visais laikais. Ankščiau, kaip teigia psichologas, tai vadinta tiesiog persidirbimu, o šiandien perdegimo sindromas yra itin dažnas sutrikimas – pagauti rutinos, žmonės jaučiasi demotyvuoti, nelaimingi ir suirzę. Profesorius sako, kad perdegimas atsiranda tada, kai entuziazmas atsitrenkia į rutiną ir žmogus praranda sparnus. Kaip nepakliūti į šio sindromo pinkles, o pakliuvus – pasveikti?

Dar viena nemažai peržiūrų sulaukusi laida – „Dviračio žinios“. Šį kartą tarptautinis laineris praskrido pro Pagėgius, o jo pilotai darniai ir iš visos širdies užtraukė dainą, skirtą Pagėgių krašto žmonių verslumui, keliaujančiam iš kartos į kartą. Naujasis Pagėgių himnas: visi apie Pagėgių miestą girdi, nors nieks nežino, ar toksai yra!

1. „Beatos virtuvė“

Firminį kotletų receptą atskleidusi Edita Mildažytė: paprasti dalykai – patys skaniausi

2. „Klauskite daktaro“

Ciberžolė, kardamonas, imbieras – ne tik prieskoniai lentynai puošti, bet ir širdžiai stiprinti

3. „(Ne)emigrantai“

Kastyčio Kerbedžio dukros istorija – lyg iš romantinio filmo: įsimylėjo mokytoją ir išvyko gyventi į Kiniją

4. „Labas rytas, Lietuva“

Laurinaitis apie perdegimo sindromą darbe: entuziazmas atsitrenkia į rutiną – žmogus praranda sparnus

5. „Dviračio žinios“

Dviračio žinios. Naujasis Pagėgių himnas: visi apie Pagėgių miestą girdi, nors nieks nežino, ar toksai yra!
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą