Naujienų srautas

Tavo LRT2020.02.03 08:49

Į LRT RADIJO eterį grįžta „C`mon, Nemira“ laida

LRT.lt 2020.02.03 08:49

Nuo vasario 4 dienos į LRT RADIJO eterį grįžta klausytojų pamėgta „C`mon, Nemira“ laida.

„Po to, kai Marijus Mikutavičius LRT RADIJO klausytojams pranešė, kad atsisveikina ilgesniam laikui, nes „darbas – ne vilkas“, prisiminta mano laida. Juolab, kad po praėjusios vasaros eksperimento buvo tokių pamąstymų, kada nors vėl sugrąžinti šią laidą į eterį. Tai štai ta diena ėmė ir atėjo“, – sako laidos vedėja, žurnalistė Nemira Pumprickaitė.

Nemira taip pat priduria, kad laidos „C`mon, Nemira“ formatas išliks toks pats, kokį jau buvo pamėgę LRT klausytojai. Laidoje bus kalbinami žmonės, kurie yra ko nors pasiekę savo veikloje, yra garsinę Lietuvą, pasidarbavę jos labui. „Šitos laidos mikrofonai neskirti tiems, kurie manosi esą garsūs ir išmintingi, nes vien geros nuomonės apie save nepakanka. Ir dar vienas apribojimas – apsieiti be kalbų apie politiką“, – sako Nemira.

Pirmosios šių metų „C‘mon, Nemira“ laidos svečias – žmogus orkestras. Gydytojas onkologas, klinikos vadovas, restorano savininkas, o nuo šiol ir Armėnijos garbės konsulas Lietuvoje – Karapetas Babajanas. Armėnas, kuris apie save sako „aš – lietuvis“. Lietuvoje jis baigė mokslus, čia auga jo dukros, čia palaidoti tėvai. O prasidėjo viskas kone prieš 40 metų, kai baigęs vidurinę Karapetas atvažiavo į Kauną studijuoti tuometiniame Medicinos institute.

Laida „C‘mon, Nemira“ pirmą kartą LRT RADIJO eteryje nuskambėjo praėjusių metų vasarą. Idėją pavadinimui pametėjo kandidatas į Europos Parlamentą Šarūnas Marčiulionis, kai LRT eteryje nuskambėjo sparnuotąja tapusi jo frazė „Nemira, come on“.

Įdomių pokalbių laida „C‘mon, Nemira“ bus transliuojama kiekvieną antradienį po 12.00 valandos „Žinių“ per LRT RADIJĄ.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą