Naujienų srautas

Tavo LRT2015.09.14 16:57

R. Jonaičiui – ekstremalių išbandymų metas laidoje „Labas rytas, Lietuva“

LRT.lt 2015.09.14 16:57

Šuoliai parašiutu, jėgos aitvarai, jodinėjimas žirgais, slidinėjimas, ledo ritulys. Kaip įvaldyti šiuos ekstremalius, ištvermės reikalaujančius pomėgius ir kiek tam reikia laiko? Tai laidoje „Labas rytas, Lietuva“ aiškinsis naujos skilties „Debiutas“ autoriai aktorė Jovita Balčiūnaitė ir žurnalistas, radijo laidų vedėjas Richardas Jonaitis.

„Daugelis žavimės aktyviai gyvenančiais žmonėmis, bet patys ne visada ryžtamės pradėti naujus dalykus. Dažniausiai dėl to, kad jie atrodo per sudėtingi, sunkiai perprantami, baugūs ar pernelyg rizikingi“, – sako R. Jonaitis, pasiryžęs savo kailiu išbandyti tai, kas iki šiol baugino. 

Naujos rubrikos dalyvai aiškinsis, kiek mažiausiai laiko reikia tam, kad jau galėtum ištarti – taip, aš jau galiu žaisti ledo ritulį, arba – nuo šiol jau moku jodinėti žirgais.

Projekto „Debiutas“ dalyviai sako tikintys, kad  ši rubrika laidos „Labas rytas, Lietuva“ žiūrovus įkvėps pasmokyti to, kuo iki tol galėjo tik žavėtis.

„Debiutas“ su R. Jonaičiu ir J. Balčiūnaite – jau rugsėjo 15 d., kiekvieną antradienį per LRT TELEVIZIJOS laidą „Labas rytas, Lietuva“ 7.50 val.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą